Adara nowym najemcą w 7R City Flex Warsaw Airport I

Adara nowym najemcą w 7R City Flex Warsaw Airport I

13.04.2021
Czas czytania ok. 2 minut

Firma Adara, zajmująca się dostarczaniem składników dla przemysłu kosmetycznego i farmacji, wynajęła 800 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w kompleksie 7R City Flex Warsaw Airport I. Najemcę w negocjacjach warunków najmu reprezentowała firma doradcza Cresa.

Firma Adara, która jest obecna na polskim rynku od 1987 r., specjalizuje się w dystrybucji surowców chemicznych. Działa jako wyłączny w Polsce dystrybutor wybranych produktów z Care Solutions Business Line firmy Evonik Operations GmbH. Adara oferuje m.in. składniki aktywne, składniki do pielęgnacji skóry oraz do mycia ciała i włosów.

7R City Flex Warsaw Airport I to nowoczesny obiekt biurowo-magazynowy klasy A. Jego atutem jest usytuowanie – budynek znajduje się w pobliżu pętli tramwajowej Warszawa Okęcie, portu lotniczego Okęcie i jest dobrze skomunikowany z drogą ekspresową S2. Z myślą o komforcie najemców i ich pracowników oraz w celu zminimalizowania opłat eksploatacyjnych w obiekcie zastosowano rozmaite rozwiązania proekologiczne. Dzięki temu inwestycja została objęta certyfikacją BREEAM.

– Cresa wspierała dynamicznie rozwijającą się firmę Adara w wyborze nowoczesnej powierzchni przeznaczonej głównie na cele magazynowe. Dla naszego Klienta istotna była lokalizacja w niewielkiej odległości od aktualnej siedziby (znajdującej się w pobliżu Okęcia). 7R City Flex Warsaw Airport I spełnia oczekiwania firmy Adara zarówno pod względem lokalizacji, jak i standardu powierzchni magazynowej – mówi Agnieszka Marczak, Doradca w dziale powierzchni przemysłowych i magazynowych firmy Cresa Polska.

– Indywidualne rozwiązania, odpowiadające ściśle potrzebom klientów, to jeden z wyróżników 7R. Przestrzeń biurowo-socjalna, wraz z powierzchnią magazynową dla firmy Adara, została dobrana właśnie w taki sposób, aby odpowiedzieć na wszystkie oczekiwania najemcy wobec miejsca prowadzonych operacji. W tym przypadku zarówno „city”, jak i „flex” miało równoważne znaczenie dla podpisanej umowy – komentuje Katarzyna Litwin, Senior Leasing Manager w 7R SA.

Cresa Polska

Wyświetlenia: 343

ID Logistics przyspiesza rozwój na rynku usług logistycznych w Niemczech

30.04.2021

Coraz bliżej zakończenia budowy Południowej Obwodnicy Warszawy

6.04.2021

Nowe oblicze kawy i mini słodkości na Circle K

29.03.2021

Badanie inFakt: firmy w czasie pandemii nie chcą obniżać wynagrodzeń

13.04.2021

IVECO Daily Was umebluje

22.03.2021

Nowe etykiety na opony

20.04.2021
Pokaż więcej

Ostatnio dodane wiadomości

IVECO Poland dostarczy do HAMAPolska 350 najnowszych modeli IVECO przeznaczonych do wynajmu krótko i długoterminowego

25.03.2021

Cykl filmów na temat ekojazdy Mercedes-Benz Polska – jak jeździć bardziej ekonomicznie i ekologicznie?

6.04.2021

Stabilna pozycja Grupy LOTOS w trudnym 2020 roku

6.04.2021

Tylko masowe szczepienia pomogą wrócić na tory rozwoju gospodarczego. Jak najszybciej trzeba je umożliwić w zakładach pracy

12.04.2021

Firestone wprowadza na rynek europejski pierwszą w historii linię opon przemysłowych MULTI BLOCK T

14.05.2021

Nowy salon i serwis Mercedes-Benz w Kielcach – Nobile Motors

22.03.2021