e-Catalog – mobilna aplikacja w zasięgu Twojej ręki!

e-Catalog – mobilna aplikacja w zasięgu Twojej ręki!

19.04.2021
Czas czytania ok. 2 minut

Slogan marketingowy czy narzędzie ułatwiające życie? Nie chcemy Cię przekonywać! Chcemy pokazać Ci możliwości, a decyzję podejmij sam.

Mobilność, czyli dostępność na każdym urządzeniu takim jak telefon czy tablet to cecha, do której zdążyliśmy się już przyzwyczaić. Mimo to cyfryzacja narzędzi, których używamy w pracy, nie postępuje we wszystkich branżach z takim samym natężeniem. Nie oznacza to jednak, że zmiany nie dokonują się w ogóle.

Inter Cars od wielu lat oferuje swoim klientom innowacyjne, rozbudowane narzędzie jakim jest Katalog Online. Czy warto więc mieć e-Catalog, skoro dotychczas używana aplikacja działa tak dobrze?

Z pewnością tak! Dzięki mobilności e-Catalogu możemy mieć go zawsze pod ręką i w razie problemów wyszukać w nim potrzebne informacje – nawet stojąc przy samochodzie. Nie musimy specjalnie odrywać się od pracy i podchodzić do komputera, aby coś sprawdzić. To duża wygoda dla mechanika lub osoby prowadzącej warsztat. e-Catalog działa na każdym urządzeniu mobilnym, możemy więc mieć dostęp do pełnej bazy w każdym miejscu.

Bartosz Ostałowski, jedyny kierowca wyścigowy, który prowadzi samochód stopą, a jednocześnie właściciel warsztatu, w którym dokonuje ulepszeń swojego auta.

W biurze czy w warsztacie?

e-Catalog to nie tylko spis produktowy, który wykorzystujesz poszukując części do naprawianego auta. To multiplatforma oferująca porównywarkę, możliwość tworzenia ofert, kosztorysów, zbiór kart produktowych, instrukcji i wielu innych funkcji, które przydadzą Ci się nie tylko w biurze, ale właśnie wtedy, gdy stoisz w warsztacie bezpośrednio przy samochodzie. Jest mądre powiedzenie zapracowanych: co masz zrobić jutro, zrób od razu. Bez e-Catalogu nie byłoby to możliwe, dziś wszystkie czynności związane z naprawą pojazdu możesz wykonać nie oddalając się nawet od niego.

Film o funkcjach e-Catalogu

Nawet, jeśli do tej pory nie szukałeś innego narzędzia katalogowego, zobacz krótki film, który przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie i sprawdź czy funkcje e-Catalogu nie przydałyby Ci się w codziennej pracy w warsztacie.

Inter Cars

Wyświetlenia: 300

Hillebrand przejmuje VignoblExport

13.05.2021

Sięgając poza e-commerce: urbanizacja, digitalizacja i nowy konsument - Prologis Research wskazuje, co wpłynie na branżę logistyczną w przyszłości

14.04.2021

Ponowne wykorzystanie i recykling baterii: krytyczne wyzwania dla sektora motoryzacyjnego

22.04.2021

Kolejne wyzwanie Andrzeja Bargiela

19.04.2021

DPD Polska z tytułem Marka Godna Zaufania 2021

6.05.2021

Rozpoczęły się pierwsze prace na budowie obwodnicy Smolajn

20.04.2021
Pokaż więcej

Ostatnio dodane wiadomości

Postęp w realizacji celów klimatycznych Scania

22.03.2021

Umowy na dokumentację dla obwodnic Przemyśla i Miejsca Piastowego podpisane

26.04.2021

GEFCO dostarcza nowe auta dostawcze dla Poczty Polskiej

15.04.2021

Grupa DBK najlepszym europejskim dealerem używanych ciężarówek DAF

30.04.2021

Dlaczego firmy decydują się na relokację zakładów produkcyjnych do Polski?

19.04.2021

FPP oraz Instytut LB Medical opracują pakiet rozwiązań dla pracodawców – profilaktyka zawodowych chorób psychicznych

30.03.2021