Certyfikat Quality International 2021 dla DHL Parcel

Certyfikat Quality International 2021 dla DHL Parcel

21.04.2021
Czas czytania ok. 2 minut

Kapituła Programu Najwyższa Jakość Quality International 2021 jednogłośną decyzją przyznała DHLParcel Polska tytuł laureata oraz Złote Godło w kategorii QI Order – za najwyższej jakości: System Zarządzania Jakością i Środowiskiem.

Najwyższa Jakość Quality International to ogólnopolski projekt, którego celem jest promowanie w firmach i instytucjach skutecznych metod zarządzania jakością. Drugim celem jest wskazanie i wyróżnienie tych firm i instytucji, które reprezentują najwyższe standardy.

Kapituła Programu, odbywającego się pod patronatem Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości Polskiego Komitetu Normalizacyjnego Katedry Zarządzania Jakością Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie bardzo wysoko oceniła i nagrodziła działania związane z wdrażaniem, a także promowaniem idei jakości we wszystkich aspektach działalności DHL Parcel Polska, zwłaszcza w zakresie systemu zarzadząnia.

  • W codziennej pracy ciągle staramy się szukać okazji do doskonalenia. Wspierają nas w tym liczne narzędzia, szkolenia i nowatorskie aplikacje. System Zarządzania Jakością to bardzo rozbudowany mechanizm w który swój wkład ma każdy pracownik. Pojęcie jakości może się przejawiać w wielu aspektach. W firmie usługowej to nie tylko dbałość o bezpośrednią satysfakcję klienta, ale także szereg działań związanych z funkcjonowaniem samej firmy. Mogą to być działania związane z ciągłym doskonaleniem najróżniejszych procesów wspierających dostarczanie wysokiej jakości usług, czy też ułatwiających wykonywanie rutynowych codziennych aktywności –podkreśla Dariusz Bąk – Quality Manager w DHL Parcel Polska.

Najwyższa Jakość Quality International jest obecnie największym, ponadbranżowym konkursem projakościowym w Polsce, skupiającym wokół idei zarządzania jakością przedstawicieli firm i instytucji działających na terytorium naszego kraju. Godło Najwyższa Jakość Quality International potwierdza, iż Laureaci konkursu stosują najwyższe standardy zarządzania, a także stanowi element budowania ich przewagi konkurencyjnej.

DHL Parcel Polska

Wyświetlenia: 463

Alstom, Thales i Nokia zmodernizowały system sterowania ruchem kolejowym na potrzeby kolei dużych prędkości w Polsce

21.04.2021

Produkcja Spread Groupw Polsce przenosi się do nowego zakładu. Firma rozwija swój park technologiczny i zwiększa zdolności wytwórcze

13.05.2021

Factory Warehouse Logistics – nowa spółka Rohlig Suus Logistics

23.04.2021

Najkorzystniejsza oferta na drugą jezdnię S6 obwodnicy Słupska

21.04.2021

Kolejny odcinek nowej betonowej jezdni przekazany kierowcom

14.05.2021

Dobre nastroje utrzymują się na rynku magazynowo-przemysłowym w Polsce

13.05.2021
Pokaż więcej

Ostatnio dodane wiadomości

Hellmann kontynuuje zeszłoroczny sukces w rozwoju biznesu w I kwartale 2021 r

10.06.2021

Grupa Reesco wierzy w sektor retail i rozszerza swoją specjalizację

22.04.2021

DACHSER Shanghai z prestiżowym certyfikatem CEIV Pharma

19.05.2021

BM Reflex: Ropa ponownie drożeje

19.04.2021

Brother wspiera ochronę jeży w Polsce

18.05.2021

Zrównoważony rozwój wysoko na liście priorytetów przedsiębiorców – niestety tylko w teorii

19.04.2021