Factory Warehouse Logistics – nowa spółka Rohlig Suus Logistics

Factory Warehouse Logistics – nowa spółka Rohlig Suus Logistics

23.04.2021
Czas czytania ok. 2 minut

Po okresie intensywnego rozwoju międzynarodowego i wejściu na siódmy rynek, Rohlig Suus Logistics tworzy nową spółkę. Factory Warehouse Logistics będzie zarządzała wszystkimi etapami logistyki produkcji swoich klientów.

Pandemia Covid-19 w wielu przypadkach przyspieszyła procesy zmian w organizacji pracy przedsiębiorstw. Rozwiązaniem zyskującym coraz większą popularność jest między innymi przekazanie zarządzania procesami logistycznymi w ręce wyspecjalizowanego zewnętrznego partnera. Ogranicza to nie tylko koszty związane z zarządzaniem personelem, obsługą floty pojazdów czy przestrzeniami magazynowymi, ale przede wszystkim pozwala firmie na skoncentrowanie się na swojej głównej działalności, co w czasie kryzysu jest szczególnie istotne.

Nowa spółka oferuje kompleksowe zarządzanie logistką zakładów produkcyjnych – od etapu kompletowania komponentów, poprzez konsolidację materiałów w miejscu pochodzenia, aż po pakowanie zestawów i podzespołów. Factory Warehouse Logistics jest odpowiedzialna także m.in. za przejmowanie zorganizowanej części zakładu pracy, w tym zarządzanie personelem magazynowym, co zagwarantuje bezpieczeństwo realizacji zleceń.

Dzięki naszemu wieloletniemu i zróżnicowanemu doświadczeniu w zarządzaniu logistyką produkcji, jesteśmy w stanie dostarczyć klientom usługę, która będzie dla nich wartością dodaną. Każdy projekt rozpoczynamy od pełnego przeglądu procesów logistycznych klienta i analizy ryzyka. Dzięki temu zwiększamy efektywność i bezpieczeństwo poszczególnych procesów logistycznych – mówi Rafał Małek, prezes Zarządu Factory Warehouse Logistics.

Factory Warehouse Logistics kieruje swoje usługi głównie do przedsiębiorstw, posiadających magazyny przyprodukcyjne. Zakres oferty obejmuje zarówno kompleksowe przejęcie procesów logistycznych, jak również zarządzanie usługami dodatkowymi np. montażem czy zarządzaniem opakowaniami zwrotnymi. Już dziś spółka realizuje kontrakt dla jednego z największych producentów AGD w Polsce.

Rohlig Suus Logistics

Wyświetlenia: 617

Nowy Gold od Jenoxa

25.03.2021

Hillebrand przejmuje VignoblExport

13.05.2021

A2 wydłuży się o kolejne 32 km

1.04.2021

Kuehne+Nagel finalizuje przejęcie firmy Apex i tym samym staje się liderem rynku w przewozach transpacyficznych

13.05.2021

DACHSER buduje nowy magazyn w Memmingen

27.04.2021

ROBYG – kolejne etapy gdańskich osiedli w sprzedaży

22.03.2021
Pokaż więcej

Ostatnio dodane wiadomości

Trendsetter ze składanym dachem vario: 25 lat temu zadebiutował Mercedes-Benz SLK

27.04.2021

Jak duże są największe mieszkania deweloperskie

5.05.2021

Nowa strategia napędów AMG: z mocnymi hybrydami i wariantami elektrycznymi

9.04.2021

FPP oraz Instytut LB Medical opracują pakiet rozwiązań dla pracodawców – profilaktyka zawodowych chorób psychicznych

30.03.2021

Aura Herbals nowym najemcą w Panattoni Park Gdańsk Airport

11.05.2021

Wybraliśmy najkorzystniejszą ofertę w przetargu na budowę obwodnicy Chełma

19.04.2021