Nowa stacja Circle K w Rzeszowie

Nowa stacja Circle K w Rzeszowie

5.05.2021
Czas czytania ok. 3 minut

Sieć stacji Circle K powiększyła się o kolejny punkt na mapie Polski. Nowo otwarta stacja paliw znajduje się w Rzeszowie, w województwie podkarpackim, przy ul. Przemysłowej. Stacja obsługuje zarówno ruch tranzytowy jak i lokalny. W sklepie, będącym częścią stacji, klienci będą mieli okazję skorzystać z oferty gastronomicznej i napić się aromatycznej kawy. Natomiast Ci, którzy podróżują w pośpiechu mogą zapłacić za zatankowane paliwo poprzez aplikacje mobilną Circle K.

Sieć Circle K to blisko 380 stacji paliw w całej Polsce. Najnowsza stacja otwarta w Rzeszowie daje możliwość zatankowania różnych rodzajów paliw: *miles®*95, *milesPLUS®*98, *miles®*Diesel,milesPLUS®Diesel, LPG oraz AdBlue. Stacja jest czynna przez całą dobę i została wyposażona w część gastronomiczną, w której dostępna jest wyjątkowa oferta przekąsek, w tym także Hot Dogi na bazie tradycyjnych polskich kiełbasek pochodzących od rodzimych dostawców. Z kolei w kąciku kawowym klienci stacji będą mogli samodzielnie skomponować swoją ulubioną kawę wzbogacając ją szeroką gamą dodatków, takich jak bita śmietana czy syrop smakowy. Dla miłośników słodyczy czekać będą również desery i bogaty wybór słodkich przekąsek. Na stacji dostępne są także udogodnienia dla TIRów: parking, dystrybutor z satelitą oraz z AdBlue. Dodatkowo stacja posiada parking dla autokarów i punkt rowerowy.

Mając na uwadze trwającą pandemię, konieczność dystansowania społecznego, a także styl podróżowania części klientów stacji, którym szczególnie zależy na szybkim tankowaniu, na wszystkich stacjach Circle K, w tym na tej w Rzeszowie, wprowadzono możliwość płatności z poziomu aplikacji. Zakładając konto w aplikacji prócz płatności mobilnych, konsument zyskuje również dostęp do programu lojalnościowego Circle K Extra. Aplikacja Circle K jest dostępna w sklepach Google Play i App Store. Film dotyczący płatności mobilnych Circle K znajduje się pod linkiem.

Stacja Circle K w Rzeszowie funkcjonuje w modelu franczyzowym. Obecnie stacje franczyzowe stanowią ok. 25% wszystkich punktów należących do sieci w Polsce. Dzięki międzynarodowemu doświadczeniu Circle K oferuje swoim partnerom franczyzowym możliwość korzystania z wypracowanych i sprawdzonych rozwiązań globalnej marki działającej w ponad 20 krajach i posiadającej 16 000 sklepów typu convenience. Wszystkie stacje franczyzowe Circle K otrzymują także dostęp do znanych i cenionych na rynku produktów paliwowych miles® oraz szerokiej oferty pozapaliwowej. Franczyzobiorcą może zostać zarówno właściciel już istniejącej stacji, jak i właściciel działki, na której zamierza wybudować stację paliw. Circle K oferuje swoim partnerom franczyzowym opiekę personalną kierowników regionalnych, którzy z zaangażowaniem starają się doradzać i pomagać w dbaniu o wysokie standardy prowadzenia stacji. Pomoc we wdrożeniu otrzymują także pracownicy stacji franczyzowych, którzy otrzymują pakiet szkoleń pomocnych w codziennym prowadzeniu stacji paliw.

Franczyzobiorca otrzymuje także wsparcie w przygotowaniu i aranżacji powierzchni sklepowej, w wyposażaniu sklepu w meble i system regałów oraz wszelkie niezbędne sprzęty. Stacje franczyzowe włączane są do programu lojalnościowego Circle K Extra, dzięki czemu klienci stacji mogą korzystać z atrakcyjnych ofert i promocji. Circle K jako franczyzodawca oferuje również dostęp do bazy klientów flotowych posiadających karty Circle K Routex.

Circle K Polska:

Wyświetlenia: 445

Nowy EQS: wydajny napęd elektryczny zapewnia do 770 km zasięgu

14.05.2021

Na wakacje kamperem? Udogodnienia dostępne na stacjach Circle K

8.06.2021

21. Oddział PEKAES w Kaliszu – dynamiczny start i dalsza ekspansja Grupy w 2021 roku

28.04.2021

Nadawaj i odbieraj przesyłki DHL Parcel w sklepach sieci Kaufland w całej Polsce

28.05.2021

Trzy zasady w dziedzinie cyberbezpieczeństwa, których potrzebuje każde przedsiębiorstwo w 2021 r.

15.04.2021

Inter Cars polskim Gepardem 2021

2.06.2021
Pokaż więcej

Ostatnio dodane wiadomości

DPD Polska rozszerza elektryczną flotę o kolejne 50 pojazdów

10.06.2021

Dlaczego firmy decydują się na relokację zakładów produkcyjnych do Polski?

19.04.2021

Inter Cars doceniony w rankingu „Wprost”

18.05.2021

0,005km/km2 ¬– polska sieć autostrad nadal ma problemy z gęstością. Budujemy, ale drogo i powoli

19.04.2021

Waloryzacja a zmiany cen na rynku - nowe dane

28.05.2021

Nowa stacja Circle K w Rzeszowie

5.05.2021