Hellmann Worldwide Logistics we współpracy in-house logistics  z "Grupą Żywiec"

Hellmann Worldwide Logistics we współpracy in-house logistics z "Grupą Żywiec"

11.05.2021
Czas czytania ok. 2 minut

Dostawca kompleksowych usług Hellmann Worldwide Logistics Polska przejmuje obsługę Logistyki Kontraktowej dla Browaru Namysłów, który w 2019 roku został przejęty przez polskiego producenta piwa Grupę Żywiec. Hellmann i grupa browarów tym samym znacznie rozszerzają swoje relacje biznesowe: Począwszy od 2015 roku Hellmann realizował operacje magazynowe w swoim oddziale w Gdańsku, a następnie w magazynie Hellmanna w Poznaniu. Dodatkowo Hellmann świadczy usługi transportu drogowego dla grupy browarniczej, która warzy piwo w pięciu lokalizacjach browarów w Polsce.

W ciągu ostatnich kilku miesięcy Hellmann współpracował z Grupą Żywiec przy budowie infrastruktury niezbędnej do pomyślnego uruchomienia projektu logistyki wewnętrznej w browarze w Namysłowie, którego oficjalne otwarcie nastąpiło w kwietniu 2021 roku. W ramach współpracy Hellmann świadczy usługi logistyki wewnętrznej, tworząc i efektywnie zarządzając procesami optymalizującymi przepływ towarów. Operacje logistyczne realizowane są przez pracowników Hellmann Worldwide Logistics Polska na terenie Browaru Namysłów, z wykorzystaniem infrastruktury Klienta. Poprzez zarządzanie i nadzór nad procesami logistycznymi w magazynie w Namysłowie, Hellmann wspiera grupę browarów w monitorowaniu i usprawnianiu zarządzania łańcuchem dostaw w zakresie rozładunku/załadunku towarów, realizacji zamówień z magazynu wyrobów gotowych, dostaw towarów z magazynu na linię produkcyjną oraz ich przyjęcia i transportu do magazynu dystrybucyjnego.

"Cieszymy się, że współpraca pomiędzy Hellmann i Grupą Żywiec od lat rozwija się w tak pozytywny i pełen zaufania sposób. Zarówno nasze know-how, jak i zrozumienie wymagań Klienta stanowią solidną podstawę do trwałego rozwoju naszych relacji biznesowych w kolejnych latach. Jesteśmy dumni,

że możemy wspierać dynamiczny rozwój Grupy Żywiec i tym samym przyczyniać się do jej sukcesu" - mówi Jacek Przybyłowski, Dyrektor Zarządzający Hellmann Worldwide Logistics Polska.

"Hellmann jest globalnym graczem w logistyce kontraktowej, naszym celem jest dalsze zwiększanie udziału w rynku w nadchodzących latach. Rozszerzenie współpracy z Grupą Żywiec jest ważnym strategicznym krokiem na tej drodze" - mówi Volker Sauerborn, Dyrektor Operacyjny ds. Logistyki Kontraktowej, Hellmann Worldwide Logistics.

Hellmann Worldwide Logistics Polska

Wyświetlenia: 909

Nowa hala serwisowa Kolei Dolnośląskich coraz bliżej

12.05.2021

DACHSER Shanghai z prestiżowym certyfikatem CEIV Pharma

19.05.2021

9 na 10 firm logistycznych liczy na wzrost obrotów. W handlu i produkcji nadzieja na poprawę koniunktury

21.04.2021

Complex SAD zwiększa magazyn

4.05.2021

Ford rozpoczyna kolejny etap testów systemu jazdy półautonomicznej BlueCruise

21.05.2021

Wywiad z Andrzejem Bargielem

21.05.2021
Pokaż więcej

Ostatnio dodane wiadomości

Światowy Dzień Różnorodności: Mercedes-Benz Polska wspiera różnorodność każdego dnia

21.05.2021

Ekologiczne rozwiązania SEGRO ponownie wśród Dobrych Praktyk

27.04.2021

Na wakacje kamperem? Udogodnienia dostępne na stacjach Circle K

8.06.2021

GLS z nową strategią. Ambitne cele firmy

18.05.2021

Zrównoważony rozwój wysoko na liście priorytetów przedsiębiorców – niestety tylko w teorii

19.04.2021

Mercedes-Benz Vans rozszerza swoje portfolio produktów dla rodzin oraz miłośników sportu i rekreacji

11.05.2021