CRUSSIS Elektrobikes napędza swój rozwój w Prologis Park Prague-Uzice

CRUSSIS Elektrobikes napędza swój rozwój w Prologis Park Prague-Uzice

14.05.2021
Czas czytania ok. 2 minut

Gdy jesteś innowacyjną firmą, która chce zmaksymalizować swoją efektywność a do tego zapewnić komfort pracy swoim pracownikom, budynek szyty na miarę to najlepsze rozwiązanie. Dlatego zaoferowaliśmy CRUSSIS Electrobikes s.r.o., czeskiemu producentowi rowerów elektrycznych i trójkołowych, skrojoną na miarę powierzchnię BTS w Prologis Park Prague-Uzice. Nowy, wyjątkowy budynek już powstaje, a na klienta będzie czekać szereg rozwiązań wspierających jego działalność.

CRUSSIS podpisał długoterminową umowę najmu na całe 21 000 metrów kwadratowych powierzchni w budynku 4B. Tym samym producent dołączył do świetnie prosperującej społeczności biznesowej w Prologis Park Prague-Uzice. W transakcji pośredniczył agent nieruchomości Marek Sykora.

„Cieszymy się, że możemy powitać CRUSSIS w Prologis Park Prague-Uzice. Z radością przyjęliśmy fakt, że nasza oferta BTS przekonała klienta, że jego nowy magazyn powinien powstać właśnie tutaj” - mówi Anna Juzova, Leasing & Customer Experience Manager Prologis.

Na powierzchni zaprojektowanej dla CRUSSIS znajdzie się wiele funkcji, które zmaksymalizują wydajność i zadbają pracowników. Oświetlenie LED o wysokim natężeniu światła w obszarze produkcyjnym będzie wykorzystywało systemy czujników ruchu i światła dziennego, aby zapewnić optymalne wykorzystanie energii elektrycznej oraz komfort w miejscu pracy. W niewielkim wewnętrznym pomieszczeniu magazynowym będą przechowywane baterie elektryczne używane przez firmę CRUSSIS do wyrobu jej produktów, a świetliki dachowe będą wpuszczać obfite naturalne światło dzienne, poprawiając tym samym samopoczucie pracowników.

„W naszej działalności skupiamy się na innowacjach, dlatego postawiliśmy szczególne wymagania naszej nowej powierzchni. Cieszymy się, że prace w naszym nowym obiekcie już się rozpoczęły. Rozwiązania, które wdraża Prologis dokładnie odpowiadają naszym potrzebom i mamy nadzieję, że to posunięcie przyniesie ogromne korzyści zarówno naszej firmie, jak i naszym pracownikom”- mówi Petr Výkruta, dyrektor wykonawczy CRUSSIS Elektrobikes.

Rozwój Prologis Park Prague-Uzice jest dowodem na to, że istnieje wysoki popyt na strategicznie lokalizacje w pobliżu autostrady D8, w odległości kilku kilometrów na północ od Pragi. Park Prague-Uzice to usługi zorientowane na klienta i najnowocześniejsze udogodnienia wykraczające poza cztery ściany i dach magazynu, dodatkowo z łatwym dostępem do stolicy Czech, lotniska w Pradze oraz międzynarodowych rynków.

Niezależnie od tego, czy chcesz chronić planetę, przyspieszyć swój rozwój, czy stworzyć wspaniałe środowisko dla pracowników. Innowacje są… Made in Prologis.

Prologis

Wyświetlenia: 481

PZPO: Sprzedaż opon w Q1 2021

11.05.2021

BM Reflex: Droższe wyjazdy na majowy weekend.

30.04.2021

20 000. sztuka produkcji opuszcza zakłady produkcyjne KH-KIPPER

18.05.2021

Textar szkoli mechaników z obsługi układów hamulcowych

21.05.2021

Mistrzynie Polski na pokładzie Kolei Dolnośląskich

21.05.2021

Rynek pracy wraca na dobre tory. Nowe biura wynajmują firmy z branż e-commerce, IT oraz BPO / SSC

26.04.2021
Pokaż więcej

Ostatnio dodane wiadomości

Zrównoważony rozwój wysoko na liście priorytetów przedsiębiorców – niestety tylko w teorii

19.04.2021

FB Antczak z kontraktem na budowę Panattoni Park Wrocław West Gate

1.06.2021

Grupa Excellence: umowa Health Medica i OTCF. Dostawa produktów o wartości 2,35 mln zł

11.06.2021

Ceny paliw w Polsce – za co płacimy i jak wypadamy na tle Europy?

28.04.2021

Grupa Reesco wierzy w sektor retail i rozszerza swoją specjalizację

22.04.2021

Basler Verkehrs-Betriebe przestawia swoją flotę na elektromobilność - Mercedes-Benz zdobywa zamówienie na 54 egzemplarze eCitaro i eCitaro G

27.05.2021