Prologis wynosi PARKlife na kolejny poziom – wystartowały BOOK BOXY

Prologis wynosi PARKlife na kolejny poziom – wystartowały BOOK BOXY

31.05.2021
Czas czytania ok. 2 minut

Razem z naprawdę ciepłymi majowymi dniami w naszych parkach pojawiły się pierwsze BOOK BOXY – wyjątkowe, plenerowe biblioteczki Prologis! Już od dziś setki pracowników naszych klientów w Warszawie, Wrocławiu i na Śląsku może nie tylko wygodnie wypożyczać najnowsze bestsellery, ale także udostępnić innym książki ze swoich domowych zbiorów.

BOOK BOX to kolejny etap wdrażania w życie idei PARKlife, znanej dotychczas użytkownikom parków Prologis z takich elementów jak zielone tereny do wypoczynku i rekreacji, stacje ładowania samochodów elektrycznych, wiaty rowerowe, przystanki komunikacji miejskiej oraz z całego szeregu drobnych usług dostępnych na terenie naszych centrów logistycznych.

„W Prologis oferujemy znacznie więcej niż magazyny. Zależy nam, aby pracownicy naszych klientów z przyjemnością przychodzili do pracy oraz czuli się w naszych parkach komfortowo. Z tą myślą cały czas wprowadzamy udogodnienia, których celem jest zapewnienie dobrego samopoczucia. Nasze plenerowe biblioteczki powstały, aby zachęcać do kolejnej formy relaksu i popularyzować również ten rodzaj odpoczynku” – mówi Marta Glinka, Real Estate & Customer Experience Lead Director Prologis.

Ponad sto pięćdziesiąt interesujących pozycji zostało umieszczonych w każdej z zielonych budek stylizowanych na klasyczne angielskie budki telefoniczne. W pierwszym etapie programu BOOK BOXY stanęły na terenach wspólnych w parkach na warszawskim Żeraniu, w Prologis Park Wrocław III, na Śląsku - w Chorzowie, a wkrótce także w Rudzie Śląskiej i w Gliwicach.. Książki można wypożyczać bezpłatnie, a księgozbiór Prologis będzie systematycznie uzupełniamy o kolejne popularne tytuły.

Niezależnie, czy chodzi o stworzenie przyjaznego miejsca pracy, dostarczenie ekologicznych powierzchni magazynowych, czy o zapewnienie wsparcia w codziennych operacjach. Dobre samopoczucie jest… Made in Prologis.

Prologis

Wyświetlenia: 374

Właściciele Fordów otrzymują aktualizacje Power-Up, które zapewniają doskonalsze działanie nowych funkcji i poprawę ich jakości

19.05.2021

Do Barcelony pojadą kolejne hybrydowe Solarisy

11.05.2021

Dlaczego firmy decydują się na relokację zakładów produkcyjnych do Polski?

19.04.2021

Wywiad z Andrzejem Bargielem

21.05.2021

0,005km/km2 ¬– polska sieć autostrad nadal ma problemy z gęstością. Budujemy, ale drogo i powoli

19.04.2021

Nowy Mercedes-Benz klasy S doceniony zarówno przez ekspertów, jak i pasjonatów

22.04.2021
Pokaż więcej

Ostatnio dodane wiadomości

DHL Express zamówił od Fiata 100 elektrycznych samochodów

23.04.2021

Legendarny sterowiec Goodyear Blimp zawita do Polski

2.06.2021

European Logistics Investment rozpoczyna budowę centrum logistycznego na Śląsku o powierzchni 100 tys. mkw.

22.04.2021

Rynek pracy wraca na dobre tory. Nowe biura wynajmują firmy z branż e-commerce, IT oraz BPO / SSC

26.04.2021

Bilety Kolei Dolnośląskich dostępne na e-podróżnik.pl

19.05.2021

Mercedes-Benz CLS po liftingu już w sprzedaży w Polsce

6.05.2021