Na wakacje kamperem?  Udogodnienia dostępne na stacjach Circle K

Na wakacje kamperem? Udogodnienia dostępne na stacjach Circle K

8.06.2021
Czas czytania ok. 1 minuty

O komfortową wakacyjną podróż kamperem pomoże zadbać sieć Circle K. Na wybranych stacjach paliw zamontowane zostały profesjonalne stanowiska serwisowe dla kamperów z systemem spłukiwania i poboru wody. Dzięki nim letni odpoczynek może być jeszcze wygodniejszy i bezproblemowy.

Coraz dłuższe i bardziej słoneczne dni spędzamy marząc o bliższych i dalszych podróżach. Równocześnie ostatni rok i niepewność związana z okresem pandemii sprawiły, że myśląc o wyjeździe szukamy wygody i poczucia bezpieczeństwa. W tej sytuacji popularność zyskują kampery, jednak wybór tego środka transportu wiąże się z pewnymi wymaganiami. Aby ułatwić podróżowanie samochodami kempingowymi sieć Circle K udostępniła klientom instalacje umożliwiające uzupełnienie wody w zbiornikach i zrzut nieczystości oraz płukanie zbiornika kampera i przyczepy. Stanowiska serwisowe obecnie dostępne są na stacjach Circle K zlokalizowanych w MOP Lubień i MOP Machnacz przy autostradzie A1, a także na stacji w Jędrzychowicach, przy granicy z Niemcami, oraz w Nowym Targu. W punktach zlokalizowanych przy MOP korzystanie z instalacji jest bezpłatne. Planowany jest montaż kolejnych instalacji, na początek w województwach zachodniopomorskim i kujawsko-pomorskim.

Wizyta na stacjach Circle K, niezależnie od wybranego środka lokomocji, to doskonała okazja na odpoczynek w podróży, skorzystanie z bogatej oferty gastronomicznej, napicie się aromatycznej kawy oraz tankowanie paliwa czy AdBlue. Letnie promocje zachęcają także do spróbowania orzeźwiającego napoju K Freeze na bazie kruszonego lodu, mrożonej kawy lub skorzystanie ze specjalnych ofert przygotowanych dla uczestników programu Circle K Extra.

Circle K Polska

Wyświetlenia: 177

Ford zapowiada europejski program testów nowego, w pełni elektrycznego samochodu dostawczego E-Transit, przeprowadzanych przez klientów

6.05.2021

ROBYG: 166 lokali w sprzedaży w Gdańsku

12.05.2021

Badanie trzeźwości a koronawirus – bezpieczne alkotesty AlcoSense Go

21.04.2021

Dobre wyniki LOTOSU potwierdzają stopniową odbudowę rynku

28.04.2021

100 stacji franczyzowych Circle K w Polsce

18.05.2021

Jak uzyskać wyrok w sprawach budowlanych w mniej niż dwa miesiące? Bez rozpraw, świadków i listów poleconych. Korzystając z arbitrażu online

6.05.2021
Pokaż więcej

Ostatnio dodane wiadomości

Miasta rozwijają się – co dalej z zieloną mobilnością?

12.05.2021

CEVA Logistics dołącza do United Airlines Eco-Skies Alliance

20.04.2021

Austria testuje wodorowe Solarisy

24.05.2021

DACHSER Shanghai z prestiżowym certyfikatem CEIV Pharma

19.05.2021

Jednorazowy alkotest lepszy od elektronicznego alkomatu?

11.06.2021

Kuehne+Nagel finalizuje przejęcie firmy Apex i tym samym staje się liderem rynku w przewozach transpacyficznych

13.05.2021