Monika Rajska-Wolińska obejmie stanowisko dyrektor generalnej Colliers na Europę Środkowo-Wschodnią

Monika Rajska-Wolińska obejmie stanowisko dyrektor generalnej Colliers na Europę Środkowo-Wschodnią

1.07.2021
Czas czytania ok. 2 minut

Colliers, wiodąca firma oferująca szeroki wachlarz usług najwyższej jakości na rynku nieruchomości oraz zarządzanie inwestycyjne poinformowała, że Monika Rajska-Wolińska awansowała na stanowisko dyrektor generalnej (CEO) Colliers w Europie Środkowo-Wschodniej, obejmującej Bułgarię, Czechy, Węgry, Polskę, Rumunię i Słowację, ze skutkiem od 1 sierpnia 2021 roku.

Rajska-Wolińska do tej pory pełniła funkcję partner zarządzającej Colliers w Polsce. Jest wielokrotnie nagradzaną liderką i ekspertką branżową z ponad 20-letnim doświadczeniem w Colliers, w tym 10 lat na stanowisku partner zarządzającej na Polskę. Zasiada również w zarządzie Coliers w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA). Obejmując nową funkcję, będzie kontynuować rozwój firmy w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, w którym firma zatrudnia obecnie 540 pracowników i zarządza ponad 2,3 mln m2 nieruchomości, zwiększając zakres usług Colliers dla inwestorów, właścicieli i najemców. Monika będzie raportować bezpośrednio do Chrisa McLernona, dyrektora generalnego Colliers na region EMEA.

Luke Dawson , dotychczasowy dyrektor zarządzający regionu CEE (z wyłączeniem Polski) i szef działu rynków kapitałowych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, został awansowany na stanowisko dyrektora zarządzającego ds. rynków kapitałowych na region EMEA, w związku z inwestycjami firmy w rozwój regionalnego zespołu zajmującego się tym obszarem. Od 1 sierpnia 2021 r. Dawson będzie stacjonować w Londynie, gdzie poprowadzi tę strategiczną inicjatywę.

„Monika jest wyjątkową liderką, zarówno wśród pracowników Colliers, jak i w całej, dynamiczniej rozwijającej się branży w regionie CEE. Jesteśmy dumni, awansując ją na nowe stanowisko, ponieważ jest to wybór bezkonkurencyjny. Monika skupi się na dalszym rozwoju naszej firmy, zwiększając potencjał nieruchomości w regionie dla klientów krajowych i zagranicznych” — powiedział Chris McLernon , dyrektor generalny Colliers na region EMEA. „Oprócz dalszego rozwoju naszej pozycji lidera rynku, bogate doświadczenie i umiejętności Moniki jako mentorki i orędowniczki różnorodności, inkluzywnej kultury organizacji oraz zrównoważonego rozwoju zintensyfikują nasze działania w obszarze ochrony środowiska, spraw społecznych i ładu korporacyjnego (ESG) z korzyścią dla Colliers i naszych klientów” – dodaje.

„To ważny krok i jednocześnie zaszczyt, móc objąć stanowisko dyrektor generalnej Colliers w Europie Środkowo-Wschodniej oraz poprowadzić naszą firmę i tworzących ją ekspertów, jak również naszych klientów w przyszłość i w kolejną fazę rozwoju. „Colliers oferuje innowacyjne rozwiązania, by przewyższać oczekiwania klientów. Cieszę się, że będziemy mogli zacieśnić współpracę z naszymi liderami i ekspertami w Europie Środkowo-Wschodniej, aby przyspieszyć sukces naszych klientów” — mówi Monika Rajska-Wolińska , dyrektor generalna Colliers w Europie Środkowo-Wschodniej.

Colliers

Wyświetlenia: 308

MDC² rozpoczyna nową inwestycję o powierzchni 52 000 mkw. na Górnym Śląsku

16.08.2021

Elektryczny Mercedes EQA z unikalną e-sportową grafiką wyruszył w Polskę

11.08.2021

Sztuczna inteligencja ograniczy emisję CO2 z promu Stena Line na linii Gdynia-Karlskrona

14.09.2021

She’s Mercedes na Pomorzu – 6. Spotkanie miłośniczek zabytkowych Mercedesów

25.08.2021

Zutylizuj odpady i zyskaj zwrot części poniesionych kosztów

2.08.2021

DHL Express przedstawia korektę cen na 2022 rok

20.09.2021
Pokaż więcej

Ostatnio dodane wiadomości

Prologis People, czyli kultura dzielenia się

25.08.2021

„Wygraj Garmina, bądź aktywny” – nagrody za kredyty gotówkowe Bank Pocztowy przedłuża sportowe emocje

11.08.2021

Górna Austria kolejnym regionem testującym wodorowy autobus Solarisa

11.08.2021

BM Reflex: Podwyżki cen w hurcie wróciły, na stacjach coraz drożej

2.08.2021

Kuehne+Nagel i DAF Trucks Polska zostali partnerami logistycznymi Maratonu Warszawskiego i Półmaratonu Warszawskiego

9.09.2021

IVECO Poland zrealizowało dostawę 43 pojazdów ciężarowych IVECO Eurocargo, które będą eksploatowane przez Pocztę Polską

16.08.2021