Ciesz się latem z Circle K:  wakacyjna gra mobilna i Hot Dog jak z ogniska!

Ciesz się latem z Circle K: wakacyjna gra mobilna i Hot Dog jak z ogniska!

8.07.2021
Czas czytania ok. 2 minut

Circle K przygotowało wyjątkową, letnią ofertę. Już od 8 lipca miłośnicy gier będą mogli powalczyć o konsolę Xbox One i czytniki Amazon Kindle Paperwhite, jak również 100 000 innych nagród w grze mobilnej Summer Krusher. Na rozpalony apetyt swoich klientów sieć przygotowała także nowość – Hot Dog jak z ogniska z dodatkiem sosu BBQ.Letnia gra mobilna Summer Krusher będzie dostępna w okresie 8 lipca – 25 sierpnia, a jej pojawienie się wsparte będzie kampanią digitalową oraz w kanałach społecznościowych. W tym czasie użytkownicy będą mieli wiele okazji do wygranej, a wśród nagród znajdą się m.in. kultowe Hot Dogi, aromatyczna kawa i bony zniżkowe na wysokiej jakości paliwo miles® na Circle K, jak również batony, wafelki, chipsy, napoje gazowane i wiele innych. Poprzednie edycje gry mobilnej spotykały się z dużą popularnością i gorącym przyjęciem klientów, którzy codziennie mieli szansę na wygraną. W tym roku sieć również postanowiła stworzyć nową odsłonę gry. Partnerem zabawy jest Coca-Cola Europe, która ufundowała nagrody specjalne w ramach akcji Doładowane Środy.

W każdą środę do wygrania będzie nagroda specjalna dla osoby lub osób z najlepszym dziennym wynikiem – Xbox One S 512 GB oraz 10 czytników e-booków Amazon Kindle Paperwhite 6” 8 GB. By wziąć udział w zabawie wystarczy wejść na stronę www.circlek.pl/graj.

Dla klientów sieci Circle K przygotowało także wyjątkową, letnią ofertę gastronomiczną. O smaku wakacji z pewnością przypomni Hot Dog jak z ogniska z dodatkiem aromatycznego sosu BBQ. To pyszna wędzona kiełbaska, która smakuje jak przypiekana nad ogniskiem, z odrobiną papryczki chipotle w bułce graham z kiełkami żyta. Członkowie programu lojalnościowego Circle K Extra będą mogli nabyć go w atrakcyjnej cenie 7,99 zł. Wprowadzenie nowego Hot Doga wsparte jest kampanią w radio i internecie, m.in. na platformie gamingowej Twitch.

By ochłodzić nieco temperaturę, na stacjach czekają na klientów lody Magnum w zestawie z kawą w specjalnej cenie zaledwie 5,50 zł. Co więcej, w połowie tygodnia dla spragnionych orzeźwienia przygotowano także promocję na lody w ramach akcji „W środy jemy lody”. Do końca wakacji letnie ochłodzenie gwarantują także napoje mrożone K-Freeze (wcześniej znane jako Frozen) - hit zeszłorocznego lata. Dostępne są w 4 smakach i kolorach – Fanta malinowa, pomarańczowa, truskawkowa oraz klasyczna Coca-Cola, które można łączyć według własnego uznania. Napoje K-Freeze oferowane są na wybranych stacjach Circle K, a ich listę można sprawdzić na stronie . Członkowie programu lojalnościowego Circle K Extra otrzymują co 6. napój gratis.

Circle K

Wyświetlenia: 558

„Kredyt na raz” w Banku Pocztowym Start kampanii marketingowej z Adamem Małyszem

1.09.2021

Akceptacja boxów EETS od DKV w systemie e-Toll

27.08.2021

Polski startup zrewolucjonizuje logistykę wewnętrzną?

18.08.2021

BM Reflex: Ceny paliw kolejny tydzień bez zmian

16.08.2021

Oddajemy do ruchu obwodnicę Kępna w ciągu S11

17.08.2021

Głosuj na Raport Zrównoważonego Rozwoju Solarisa

20.08.2021
Pokaż więcej

Ostatnio dodane wiadomości

DACHSER tworzy centrum kompetencyjne nauki o danych i uczenia maszynowego

11.08.2021

Tomasz Mika nowym CFO w 7R

2.08.2021

Pierwszy pociąg hybrydowy szykuje się do podróży po Dolnym Śląsku

21.09.2021

Nowe stawki dla płatności automatycznych za przejazdy autostradą A4 Katowice-Kraków Z A4Go w formule pre-paid można jeździć przez kolejne dwa lata według dotychczasowych stawek preferencyjnych

13.09.2021

Leasing i wynajem długoterminowy. Czym chcą jeździć kobiety, a czym mężczyźni?

1.09.2021

Martes Sport uruchomi magazyn w obiekcie 7R BTS Beskid III

14.09.2021