Nowa stacja Circle K w Blachowni

Nowa stacja Circle K w Blachowni

8.07.2021
Czas czytania ok. 3 minut

Sieć stacji Circle K powiększyła się o kolejny punkt na mapie Polski. Nowo otwarta stacja paliw znajduje się w okolicach Częstochowy, w miejscowości Blachownia, przy ul. Lublinieckiej 21. Dziś, w czwartek 8 lipca, nastąpiło oficjalne otwarcie stacji i uroczyste powitanie klientów. Stacja jako jedna z pierwszych została wyposażona zgodnie z nowym konceptem stacji Circle K, nazywanym Horizon. Klienci tankujący na stacji, mogą zapłacić za paliwo poprzez aplikację mobilną Circle K.

Sieć Circle K to blisko 380 stacji paliw w całej Polsce. Najnowsza stacja otwarta w Blachowni daje możliwość zatankowania różnych rodzajów paliw: miles®95, miles® Diesel, milesPLUS® Diesel, milesPLUS®98 oraz LPG, a także AdBlue z dystrybutora. Dla samochodów ciężarowych przygotowano stanowisko z szybką pompą paliwa. Stacja jest czynna przez całą dobę i została wyposażona zgodnie z konceptem Horizon, który wprowadza nowy, ciepły a zarazem nowoczesny wystrój stacji, dzięki któremu klienci będą mieli okazję skorzystać z oferty gastronomicznej i napić się aromatycznej kawy lub po prostu odpocząć w podróży w przytulnej przestrzeni. Na stacji dostępny jest nowy szwajcarski ekspres marki Schaerer, który przygotowuje wybraną kawę szybciej, a mleczna pianka jest jeszcze lepsza, idealnie puszysta i znakomicie komponuje się z kawą. W rozbudowanej części gastronomicznej, dostępna jest wyjątkowa oferta przekąsek, w tym także Hot Dogi na bazie tradycyjnych polskich kiełbasek pochodzących od rodzimych dostawców. Dla miłośników słodyczy czekają również desery i bogaty wybór słodkich przekąsek, a w upały ochłodzić się można napojem K-Freeze przygotowanym na bazie kruszonego lodu. Na terenie stacji znajduje się również myjnia i wypożyczalnia przyczep.

Mając na uwadze trwającą pandemię, konieczność dystansowania społecznego, a także styl podróżowania części klientów stacji, którym szczególnie zależy na szybkim tankowaniu, na wszystkich stacjach Circle K, w tym na tej w Blachowni, wprowadzono możliwość płatności

z poziomu aplikacji. Zakładając konto w aplikacji prócz płatności mobilnych, konsument zyskuje również dostęp do programu lojalnościowego Circle K EXTRA. Aplikacja Circle K jest dostępna w sklepach Google Play i App Store. Film dotyczący płatności mobilnych Circle K znajduje się pod linkiem.

Stacja Circle K w Blachowni została wyposażona z troską o środowisko naturalne, zastosowano oświetlenie LED oraz urządzenia zapobiegające przekroczeniom zużycia energii przyłączeniowej, w toaletach zamontowano ekobaterie a na terenie stacji prowadzona jest selektywna zbiórka odpadów. Przygotowywane na miejscu kanapki czy Hot Dogi sprzedawane są w opakowaniach eco friendly, które nie zawierają plastiku i w 100% nadają się do recyklingu. Na stacji dostępne są także papierowe słomki i jednorazowe sztućce wykonane z pestek awokado.

Kawy dostępne na stacjach Circle K posiadają certyfikat Rainforest Alliance, co oznacza, że powstały w sposób przyjazny dla środowiska. Bez niszczenia lasów, zanieczyszczania wód i gleb, czy niekorzystnego wpływu na zwierzęta.

Nie bez znaczenia jest także jakość paliw Circle K, zastosowanie najnowocześniejszych dodatków czyszczących w paliwach miles oraz milesPLUS, wpływa na efektywność procesu spalania oraz finalną konsumpcję paliwa. Optymalne spalanie to nie tylko niższe koszty, ale również mniejsza emisja spalin, w tym gazów cieplarnianych, do atmosfery.

Circle K

Wyświetlenia: 399

DACHSER uruchomił codzienną linię z Sosnowca do Überherrn

25.08.2021

DACHSER tworzy centrum kompetencyjne nauki o danych i uczenia maszynowego

11.08.2021

TEDi wprowadza się na Półwiejską

3.09.2021

Zakup Diesla – świadomy wybór

8.09.2021

Poznaliśmy chętnych do budowy pierwszego odcinka S10 Bydgoszcz - Toruń

30.08.2021

Dłuższy przebieg i lepsza trakcja: Goodyear wprowadza UltraGrip Performance+ SUV

12.08.2021
Pokaż więcej

Ostatnio dodane wiadomości

Martes Sport uruchomi magazyn w obiekcie 7R BTS Beskid III

14.09.2021

Więcej dla ESA logistika w SEGRO Logistics Park Stryków

25.08.2021

Ceny elektryków spadają

2.08.2021

Mercedes-Benz VISION AVTR: obsługa interfejsu użytkownika z mocą myśli

13.09.2021

Nowa królowa szos – wybrano „Pomorską Miss Scania 2021”

7.09.2021

MDC² rozpoczyna nową inwestycję o powierzchni 52 000 mkw. na Górnym Śląsku

16.08.2021