Bardzo  dobra  ocena  klientów  potwierdzeniem  wysokiej  jakości usług DB Cargo Polska

Bardzo dobra ocena klientów potwierdzeniem wysokiej jakości usług DB Cargo Polska

13.07.2021
Czas czytania ok. 2 minut

Ogólny poziom satysfakcji klientów z realizowanych przez DB Cargo Polska usług od dziewięciu lat niezmiennie utrzymuje się na stałym wysokim poziomie, powyżej 4 punktów w pięciostopniowej skali. W tegorocznym badaniu wskaźnik ten osiągnął 4,5 punktu, co jest drugim najlepszym wynikiem w historii tego badania.

Od 2012 roku DB Cargo Polska regularnie poddaje indywidualnej ocenie klientów realizowane na ich zlecenie usługi towarowego transportu kolejowego. Każdorazowo niezależny instytut badania opinii IPSOS GmbH przeprowadza badanie na sześciu rynkach, na których działa Grupa DB Cargo, w tym w Polsce. W każdej edycji badania, ewaluacji poddawany jest cały proces transportowy, od doradztwa sprzedażowego, przez zarządzanie kontraktami, złożenie zamówienia, zapewnienie wagonów, realizację transportu, przepływ informacji, proces fakturowania, kończąc na obsłudze reklamacji. Wszystkie etapy procesu transportowego, na przestrzeni ostatnich dziewięciu lat, uzyskały w oczach klientów uznanie, notując wyniki powyżej 4 punktów, w pięciopunktowej skali.

„Wysokie wyniki cieszą i dają dużo satysfakcji, tym bardziej że zostały osiągnięte podczas pandemii - czasu trudnego nie tylko dla rynku kolejowego, ale również dla całej światowej gospodarki. Jestem zadowolony, że w oczach naszych klientów usługi, które im dostarczamy, od lat oceniane są wysoko. Oznacza to, że nasza rynkowa deklaracja świadczenia usług wysokiej jakości, ma swoje pokrycie w codziennej praktyce. Chciałbym podziękować naszym klientom za dotychczasową współpracę i tak dobrą opinię. Motywuje nas ona do jeszcze cięższej pracy, tak by każdego dnia dostarczać coraz lepsze rozwiązania transportowo-logistyczne. – mówi Paweł Pucek, Członek Zarządu ds. Sprzedaży DB Cargo Polska – Dziękuję także moim koleżankom i kolegom zaangażowanym w proces obsługi klienta i realizacji transportu. Bez ich zaangażowania w codzienne relacje z naszymi klientami, nie udałoby się utrzymać wysokiego poziomu realizowanych usług w tak długim okresie.”

W badaniu ocenie poddawana jest także chęć dalszej współpracy, rekomendacja dostawcy usług oraz wizerunek firmy. Tutaj również od początku realizowania badania oceny utrzymują się na wysokim ponad 4-punktowym poziomie. W tegorocznej edycji badania frekwencja przekroczyła 70%.

DB Cargo Polska

Wyświetlenia: 258

Bohaterowie Marvela na stacjach Circle K

8.09.2021

Nowa królowa szos – wybrano „Pomorską Miss Scania 2021”

7.09.2021

Górna Austria kolejnym regionem testującym wodorowy autobus Solarisa

11.08.2021

Międzynarodowy Finał Young Car Mechanic – 21-22 sierpnia 2021 r.

16.08.2021

Jak koszt zakupu gruntów wpływa na ceny mieszkań

4.08.2021

Hillebrand Poland liderem w morskich przewozach kontenerowych dla beverage

27.08.2021
Pokaż więcej

Ostatnio dodane wiadomości

DACHSER tworzy centrum kompetencyjne nauki o danych i uczenia maszynowego

11.08.2021

„Kredyt na raz” w Banku Pocztowym Start kampanii marketingowej z Adamem Małyszem

1.09.2021

Rynek rowerów i dwukołowych pojazdów elektrycznych - produkcja, sprzedaż oraz wymagania w logistyce

11.08.2021

Nowatorska instalacja UcoPure już w LOTOSIE

25.08.2021

Koleje Dolnośląskie pierwszym przewoźnikiem w kraju z wagonami rowerowymi

11.08.2021

MDC² rozpoczyna nową inwestycję o powierzchni 52 000 mkw. na Górnym Śląsku

16.08.2021