Urodzinowa loteria DPD Polska – „Wszystkiego WyGRAnEKO”

Urodzinowa loteria DPD Polska – „Wszystkiego WyGRAnEKO”

15.07.2021
Czas czytania ok. 4 minut

Z okazji okrągłego jubileuszu – 30 lat obecności na polskim rynku – firma kurierska DPD Polska przygotowała dla odbiorców paczek loterię pod hasłem „Wszystkiego WyGRAnEKO”. Do wygrania jest 30 000 zł (nagroda główna), a także rowery marki Kross, hulajnogi elektryczne Xiaomi Pro 2, inteligentne opaski Xiaomi Mi Band 5 oraz słodkie upominki. Zabawa rozpoczęła się 12 lipca i potrwa do 14 listopada 2021 r.

– Przez 30 lat działalności uważnie obserwowaliśmy rynek, a także potrzeby jego uczestników. Na naszych oczach rosło zaufanie wobec sprzedawców internetowych i zmieniała się rola kuriera. Przez ten czas DPD Polska z małej rodzinnej firmy stała się rynkowym liderem i ważną częścią DPDgroup. Jubileusz 30-lecia to powód do dumy i radości, a także wspaniały moment, aby podziękować wszystkim nadawcom i odbiorcom, którzy codziennie obdarzają nas zaufaniem, a także naszym pracownikom i współpracownikom, dzięki którym doręczamy co 14 sekund aż 400 przesyłek – mówi Rafał Nawłoka, Prezes Zarządu DPD Polska.

W loterii mogą wziąć udział odbiorcy paczek, którzy w okresie między 12 lipca a 14 listopada br. zgłoszą dowolną przesyłkę doręczoną przez DPD Polska. W formularzu na stronie internetowej www.30latdpd.pl należy zgodnie z regulaminem obowiązkowo wpisać następujące dane: numer listu przewozowego, pełne imię i nazwisko (odpowiadające widniejącemu na liście przewozowym przesyłki), numer telefonu kontaktowego oraz adres e-mail. Każde zgłoszenie bierze udział w grze o nagrody natychmiastowe oraz w trzech odrębnych losowaniach nagród: tygodniowej, miesięcznej oraz głównej.

W ramach loterii na uczestników czekają liczne nagrody natychmiastowe – 300 inteligentnych opasek do pomiaru aktywności ruchowej Xiaomi Mi Band 5, a także 3 tysiące opakowań pysznych czekoladek. Zwycięzcy nagród natychmiastowych wyłaniani będą w okresie promocyjnym w godzinach 6.00 do 23.59. Po każdym tygodniu trwania okresu promocyjnego odbędzie się również losowanie trzech hulajnóg Xiaomi Pro 2, zaś każdego miesiąca w ręce nowych właścicieli trafią trzy rowery elektryczne Kross. O tym, kto otrzyma nagrodę główną, czyli 30 000 zł, przekonamy się 16 listopada 2021 r. W losowaniu wezmą udział wszystkie zgłoszenia do loterii dokonane w okresie promocyjnym.

Loteria promocyjna z nagrodami to świetna okazja, aby świętować jubileusz jak najszerzej - z udziałem odbiorców paczek doręczanych przez DPD Polska. Przekonaliśmy się o tym pięć lat temu z okazji poprzedniego jubileuszu. Idziemy z duchem czasu i w tym roku przygotowaliśmy nagrody, które promują aktywny i przyjazny środowisku styl życia. Wiemy bowiem, że dbałość o otoczenie jest coraz wyraźniej formułowanym oczekiwaniem e-konsumentów w całej Europie – dodaje Rafał Nawłoka, Prezes Zarządu DPD Polska.

DPDgroup coraz bardziej zielona

30-lecie DPD Polska zbiegło się ze wzmocnieniem ambitnych celów DPDgroup dotyczących zrównoważonego rozwoju. Międzynarodowa sieć kurierska, kierując się wytycznymi ONZ (ang. United Nations Sustainable Development Goals), krok po kroku dąży do pełnej neutralności doręczeń. Grupa zobowiązała się do redukcji emisji CO2 na przesyłkę o 30 proc. do 2025 r. (w porównaniu z 2013 r.) i tym samym chce stać się wzorem przyjaznych dla środowiska działań dla całej branży.

Troska o planetę wyrażana jest również w działaniach DPD Polska. Firma decentralizuje procesy logistyczne stawiając na sortownie regionalne, a także rozwija przyjazną logistykę miejską, której ważnym elementem są oddziały miejskie powstające w dzielnicach mieszkalnych i biznesowych oraz w centrach miast. Pracujący tam kurierzy realizują doręczenia rowerami, rowerami elektrycznymi cargo, skuterami elektrycznymi, a także pieszo. Placówki te stanowią istotną część sieci DPD Pickup liczącej ponad 4 tys. punktów. Przyjazną dla otoczenia logistykę miejską ułatwiają także usługi dopasowane do preferencji odbiorcy, co pozwala zwiększyć odsetek doręczeń w pierwszej próbie. DPD Polska r egularnie dokonuje certyfikowanych zakupów tzw. „zielonej energii”, a swoje nowo otwierane obiekty wyposaża w systemy fotowoltaiczne, oświetlenie LED oraz inne rozwiązania przyczyniające się do ograniczenia szkodliwych emisji.

Regulamin loterii dostępny na stronie: www.30latdpd.pl

Organizatorem loterii jest UNIQUE ONE Sp. z o.o.

DPD Polska

Wyświetlenia: 155

60% firm logistycznych zamierza w tym roku zainwestować w nowe rozwiązania

26.07.2021

BM Reflex: Wzrosty cen diesla i benzyn wyhamowały, drożeje LPG

26.07.2021

Od stycznia do czerwca 2021 r. sprzedaż Mercedes-Benz Cars wzrosła o 25,1%, dostawy pojazdów xEV wzrosły ponad czterokrotnie

19.07.2021

Bez niespodzianek podczas urlopu

12.07.2021

Inter Cars jedną z najcenniejszych polskich marek

31.05.2021

Kolejne 2 supermarkety po rebrandingu na SPAR

14.07.2021
Pokaż więcej

Ostatnio dodane wiadomości

Madison International Realty i Griffin Real Estate łączą siły i wychodzą na niemiecki rynek logistyczny

12.07.2021

Fracht FWO wykorzystuje wzrost rynku air cargo i umacnia pozycję lidera w dostawach ładunków ponadnormatywnych

30.06.2021

Poznaj 10 faktów o sterowcach Goodyear Blimp

13.07.2021

InPost uruchamia lodówkomaty we Wrocławiu

31.05.2021

Grupa Excellence: umowa Health Medica i OTCF. Dostawa produktów o wartości 2,35 mln zł

11.06.2021

UTA rozszerza sieć LNG dzięki współpracy zLIQUIND 24/7

11.06.2021