WConnecta powraca – największe wydarzenie networking dla branży transportowej w Europie

WConnecta powraca – największe wydarzenie networking dla branży transportowej w Europie

1.09.2021
Czas czytania ok. 2 minut

Największe wydarzenie networking dla branży transportowej w Europie, podczas którego 7-minutowa rozmowa może zmienić się w transakcję życia, powraca!

WConnecta odbędzie się fizycznie w piątek, 12 listopada 2021 r. w hotelu Barceló Sants w Barcelonie (Hiszpania). Wydarzenie zostało zorganizowane tak, aby było bardziej ekskluzywne niż kiedykolwiek wcześniej, przy jednoczesnym zachowaniu wszystkich niezbędnych protokołów w zakresie ochrony zdrowia, aby zapewnić bezpieczeństwo wszystkim uczestnikom.

W 2020 roku świat się zatrzymał, ale transport drogowy – nie. Nasz sektor, który tworzy niemal 5 milionów miejsc pracy w Europie, odegrał kluczową rolę w rozwoju gospodarczym wszystkich krajów podczas pandemii.

Teraz nadszedł czas, by liderzy branży transportowej spotkali się ponownie, reaktywowali networking oraz otworzyli się na nowe możliwości biznesowe podczas jedenastej edycji WConnecta.

Wiodące firmy logistyczne i transportowe będące częścią społeczności Alpega Group, która obejmuje giełdy transportowe Teleroutei Wtransnet, będą obecne na najnowszej edycji tego wydarzenia. Z jeszcze większą niż kiedykolwiek do tej pory chęcią będą omawiać kwestie prowadzenia działalności, wzmacniać możliwości współpracy i, przede wszystkim, szukać nowych zaufanych partnerów biznesowych.

Podobnie jak podczas poprzednich 10 edycji, celem WConnecta jest stworzenie centrum spotkań dla specjalistów w dziedzinie transportu towarowego, które będzie sprzyjać tworzeniu relacji biznesowych. Podczas imprezy wszyscy będą mogli nawiązać nowe kontakty z potencjalnymi partnerami z całej Europy poprzez krótkie spotkaniatypu speed networking. Działalność handlowa tego typu wymagałaby zazwyczaj miesięcy pracy, a dzięki Wconnecta wystarczy na to jeden dzień.

Podobnie jak w poprzednich edycjach wydarzenia, wszyscy uczestnicy będą mieli dostęp do strefy Cargo Area, gdzie spedytorzy i przewoźnicy mogą organizować indywidualne, wcześniej umówione spotkania.

W tym roku liczba uczestników jest mniejsza, aby wydarzenie Wconnecta odbyło się w znacznie bardziej ekskluzywnym formacie i z zachowaniem bezpieczeństwa COVID. Aby zapewnić bezpieczeństwo wszystkich uczestników wydarzenia, będziemy stosować rygorystyczny protokół zgodny z zaleceniami organów ochrony zdrowia.

Jest to powrót wydarzenia, na które wszyscy specjaliści branży transportowej niecierpliwie czekali – wydarzenie to bowiem pomoże im rozbudować sieć kontaktów i wykorzystać możliwości biznesowe.

Wyświetlenia: 794

Grzegorz Gapiński z Gapiński Transport mistrzem jazdy ekonomicznej Optifuel Challenge 2021

20.10.2021

1 drzewo za 1 flexitank – Hillebrand wspiera wyjątkowy projekt na rzecz lokalnych społeczności i zalesiania Mozambiku

30.09.2021

Prologis uhonorowany przez Księcia Walii odznaczeniem Terra Carta Seal

9.11.2021

Colliers wspierał relokację DB Schenker w Trójmieście

8.11.2021

Koniec oczekiwania: Ford ogłasza datę premiery Rangera nowej generacji

3.11.2021

LOTOS Asfalt LOTOSU redukujący smog ma trafić na drogę w pow. ostródzkim

8.10.2021
Pokaż więcej

Ostatnio dodane wiadomości

BM Reflex: Czy tańsza ropa przełoży się na spadek cen paliw na stacjach?

22.11.2021

Solaris umacnia swoją pozycję lidera e-mobilności we Włoszech

11.10.2021

Dachser i CharterWay inwestują w poprawę bezpieczeństwa na drogach

31.10.2021

ELI pozyskało 111 milionów euro kredytu od Berlin Hyp na rozwój portfolio logistycznego

13.10.2021

Barometr COVID-19: co trzecie MŚP boi się kolejnych miesięcy. Co piąte nie liczy w powrót koniunktury

16.11.2021

BM Reflex: Coraz bliżej 6 zł

4.10.2021