„Kredyt na raz” w Banku Pocztowym Start kampanii marketingowej z Adamem Małyszem

„Kredyt na raz” w Banku Pocztowym Start kampanii marketingowej z Adamem Małyszem

1.09.2021
Czas czytania ok. 2 minut

Za produkcję spotu radiowego odpowiedzialna była agencja „Grandes Kochonos”, a planowaniem oraz zakupem mediów do kampanii zajął się dom mediowy „Effective Media Solutions”.

W ramach oferty „Kredyt na raz” w Banku Pocztowym klienci Bank Pocztowy startuje z kampanią marketingową „Kredyt na raz”. W ramach oferty klienci mogą w trakcie jednej wizyty w placówce Banku, bądź Poczty Polskiej, uzyskać bez prowizji nawet 4 500 złotych i przeznaczyć je na dowolny cel. „Kredyt na raz” promowany będzie przez utytułowanego sportowca, a od kilku lat Ambasadora Banku Pocztowego - Adama Małysza.

Działania marketingowe w ramach kampanii „Kredyt na raz” realizowane będą w mediach, oraz online. Spot reklamowy emitowany będzie w największych ogólnopolskich stacjach radiowych, m.in. Radiu Zet, RFM oraz w niemal 80 rozgłośniach lokalnych. Wsparciem dla kampanii radiowej będą działania prowadzone w internecie, obejmujące między innymi reklamy w przeglądarce Google oraz Google Display Network, a także promocję na portalu społecznościowym Facebook.

- Koniec wakacji to okres większych wydatków – nie tylko tych związanych z powrotem dzieci do szkoły, ale też innych, jak odkładany czy spóźniony urlop, czy drobne remonty przed zimą. Na wszystkie te potrzeby można wykorzystać środki pozyskane w ramach gotówkowegoKredytu na raz”. Stąd nasza decyzja o promowaniu tego rozwiązania właśnie teraz. Kampanię reklamową, tak jak poprzednie, będzie wspierał swoim wizerunkiem Adam Małysz, który jest ambasadorem Banku Pocztowego– mówi Mariusz Gorzeń, szef marketingu Banku Pocztowego.

indywidualni mogą uzyskać do 4 500 złotych z przeznaczeniem na dowolny cel. Środki, w ramach tej oferty bez prowizji, przyznawane są w oparciu o oświadczenie o wysokości i źródle dochodu. Decyzja kredytowa zapada nawet w dniu złożenia wniosku kredytowego, a środki wypłacone mogą zostać przelewem na konto lub gotówką w placówce Banku bądź Poczty Polskiej.

Wyświetlenia: 473

SPAR w Poznań Plaza przy ul. Drużbickiego

5.10.2021

Raport Gemius: Paczkomaty® i kurier InPost najlepszą opcją dostawy

30.09.2021

InPost rozpoczyna współpracę z eBay w Wielkiej Brytanii

18.11.2021

GEFCO optymalizuje usługi ostatniej mili z Tarot Analytics

30.09.2021

GEFCO partnerem logistycznym Citroëna Obsługa innowacyjnego auta elektrycznego AMI

4.11.2021

Jak zmieniły się preferencje nabywców mieszkań

20.10.2021
Pokaż więcej

Ostatnio dodane wiadomości

Komentarz rynkowy DPD Polska: Konsumenci kupują w sieci „z drugiej ręki”

16.11.2021

Ford pomaga w odzyskaniu skradzionych pojazdów wyposażonych w systemy łączności Connected Car

8.10.2021

Czołowy operator logistyczny otwiera oddział w Kaliszu

3.11.2021

A1 z trzema pasami. Druga jezdnia autostrady przejezdna

3.11.2021

W co warto inwestować w obliczu rosnącej inflacji?

3.11.2021

EFL rusza ze spotkaniami z kobietami i przede wszystkim dla kobiet

30.09.2021