eCity powered by Solaris

eCity powered by Solaris

13.09.2021
Czas czytania ok. 2 minut

25 lat doświadczenia, 21 000 autobusów i trolejbusów dostarczonych do 32 krajów, z czego co ósmy to pojazd zeroemisyjny – taką wiedzą nie sposób się nie dzielić! Solaris Bus & Coach niniejszym zaprasza na stronę eCity: portal w całości poświęcony tematyce bezemisyjnego transportu publicznego.

W odpowiedzi na liczne sygnały związane z zapotrzebowaniem na powstanie miejsca, które przybliży wszelkie tematy związane z szeroko pojętą elektromobilnością, powstał nowy adres: www.ecity.solarisbus.com. To portal ekspercki, dedykowany zagadnieniom związanym z elektromobilnością i zrównoważonym transportem publicznym.

Strona eCity powered by Solaris ma na celu popularyzację wiedzy w obszarze rozwoju technologii bezemisyjnych, mających kluczowe znaczenie dla osiągnięcia neutralności klimatycznej. Za pośrednictwem portalu firma Solaris będzie się dzielić swoim bogatym doświadczeniem w tym szczególnie istotnym we współczesnym świecie obszarze. eCity to miejsce w wirtualnej przestrzeni Internetu, które jest otwarte dla wszystkich – zarówno dla klientów firmy, reprezentantów branży, przedstawicieli samorządów, dziennikarzy, kierowców, studentów i wszystkich entuzjastów nowoczesnego transportu miejskiego.

Portal stanowi kompleksową bazę wiedzy w obszarze e-mobilności – przyszłości (a coraz częściej teraźniejszości!) motoryzacji. Na jego łamach przekazujemy najnowsze informacje ze świata transportu publicznego. Przybliżamy pojęcia związane z autobusami elektrycznymi, wodorowymi i trolejbusami, jak również z nowoczesną infrastrukturą ładowania. Opowiadamy o transporcie przyszłości i przedstawiamy doświadczenia przewoźników, którzy już od lat korzystają z walorów bezemisyjnej floty. Przyglądamy się dynamicznym zmianom, jakie na naszych oczach zachodzą w sposobach poruszania się po mieście. Dzielimy się naszymi kompetencjami w tym, w czym jesteśmy najlepsi: w obszarze przyjaznych środowisku i mieszkańcom miast pojazdów bezemisyjnych.

Przechodzenie na mobilność bezemisyjną to dynamicznie rozwijający się temat, który z przyjemnością będziemy Państwu sukcesywnie przybliżać. eCity jest stroną aktualizowaną na bieżąco, dlatego też zachęcamy do częstych, regularnych odwiedzin. Zapisanie się do newslettera, dostępnego bezpośrednio na stronie, pozwoli być na bieżąco z wszystkimi nowymi treściami.

www.ecity.solarisbus.com: zapraszamy serdecznie!

Solaris Bus & Coach

Wyświetlenia: 423

Raport Gemius: Paczkomaty® i kurier InPost najlepszą opcją dostawy

30.09.2021

Klienci Banku Pocztowego „pod jednym dachem” - dobiega końca migracja do nowej bankowości internetowej Pocztowy24

22.10.2021

LOTOS Projekt VETNI wystartował

1.10.2021

GLS Poland rozpoczyna współpracę z Auchan

1.10.2021

Kuehne+Nagel i Lufthansa Cargo promują paliwa neutralne pod względem emisji CO2

8.10.2021

Mustang Mach-E GT już w Polsce! Od dziś można składać zamówienia na najszybciej przyspieszającego Forda w historii Europy

13.09.2021
Pokaż więcej

Ostatnio dodane wiadomości

MAHLE coraz silniejsze w obszarze zarządzania temperaturą

5.10.2021

Oddajemy do ruchu S19 Lasy Janowskie - Zdziary

11.10.2021

LOTOS aktywnie rozwija działalność wydobywczą w Norwegii

14.09.2021

DKV CARD akceptowana jako metoda płatności za e-TOLL

8.10.2021

Elektryczne vany DHL Express wyruszają na polskie drogi

20.09.2021

Ford pomaga w odzyskaniu skradzionych pojazdów wyposażonych w systemy łączności Connected Car

8.10.2021