Circle K i „Stacja Regeneracja” dodadzą energii biegaczom  podczas 43. Maratonu Warszawskiego

Circle K i „Stacja Regeneracja” dodadzą energii biegaczom podczas 43. Maratonu Warszawskiego

21.09.2021
Czas czytania ok. 3 minut

Circle K wspiera Fundację „Maraton Warszawski”, organizatora jednej z najpopularniejszych imprez biegowych – 43. Maratonu Warszawskiego. Circle K jako oficjalny Partner będzie towarzyszyć zawodnikom na trasie biegu w specjalnej strefie „Stacja Regeneracja”. Na uczestników imprezy czekają także dodatkowe atrakcje w dedykowanej strefie w Miasteczku Biegowym.

Sport i troska o zdrowie są bliskie Circle K, dlatego firma zdecydowała się zostać oficjalnym Partnerem i wesprzeć 43. Maraton Warszawski. Na co dzień sieć stacji paliw Circle K napędza samochody najwyższej jakości paliwem oraz dodaje energii klientom aromatyczną kawą i kultowymi Hot Dogami. Od lat angażuje się także w działania promujące sport, a teraz, jako Partner 43. Maratonu Warszawskiego wspólnie z Fundacją „Maraton Warszawski” wspiera nie tylko sportową imprezę, ale też biegaczy, którzy podejmą wyzwanie i zmierzą się w wyścigu.

W specjalnej strefie Circle K – „Stacja Regeneracja”, mieszczącej się przy ul. Gwieździstej na ok. 30. kilometrze trasy Maratonu, na biegaczy czekać będzie niesamowity zastrzyk energii. Zawodnicy będą mogli zregenerować siły posilając się wybranymi przekąskami – bogatymi w cukier żelkami marki własnej Circle K, bananami oraz ugasić pragnienie krystaliczną wodą. Dodatkowo, będą mogli schłodzić się przy specjalnej ściance z mgiełką wodną, idealną na tym etapie biegu, kiedy każde wsparcie, łącznie z orzeźwieniem, jest bezcenne. A to wszystko w rytm energicznej muzyki, granej przez DJ-a, który będzie komentował bieg oraz zagrzewał sportowców do dalszego wysiłku z mocnym wsparciem kibiców. Wśród nich będą m.in. pracownicy Circle K, którzy jako wolontariusze tego dnia pomogą zarówno przy rozdawaniu przekąsek, jak i dopingowaniu zawodników do biegu. Specjalne znaki ustawione na trasie wskażą biegaczom odległości pozostałe do „Stacji Regeneracji”. Dla zawodników, którzy odwiedzą tego dnia specjalną strefę Circle K, firma przygotowała konkurs, w którym będzie można wygrać atrakcyjne nagrody.

Dodatkowe atrakcje czekają na uczestników biegu, kibiców i przechodniów także w strefie Circle K w Miasteczku Biegowym, połączonym z metą Maratonu i Półmaratonu. Strefa Circle K umiejscowiona będzie w centralnym punkcie Miasteczka, przy głównym chodniku i ciągu komunikacyjnym. Wstęp pozostaje otwarty dla wszystkich, a samo Miasteczko zlokalizowane będzie na Podzamczu przy Multimedialnym Parku Fontann. Dla odwiedzających stoisko firma przygotowała także drobne upominki i animacje skierowane do najmłodszych. Będzie tam można również spotkać pracowników Circle K, którzy w licznej reprezentacji i w barwach firmy wezmą udział w biegach odbywających się tego dnia, a następnie odpoczną w dedykowanej strefie relaksu.

W ostatnim czasie Circle K motywowała swoich pracowników do podjęcia sportowych wyzwań, łącząc je z celami charytatywnymi. Zimą 2020 roku, a następnie w lato 2021 pracownicy wzięli udział w akcji, w ramach której każda godzina aktywności fizycznej oznaczała przekazanie środków na wybrany cel charytatywny. Bieganie było jedną z najczęściej wybieranych form sportu przez pracowników. Zaangażowanie zespołu i świetna zabawa, która po wielu tygodniach aktywności została przekuta w przekazanie środków finansowych na leczenie dzieci, były motywacją do dalszego działania. Circle K od lat angażuje się w działania promujące sport, obejmując opieką zawodników motorsportu oraz planując Circle K Drives Talents, konkurs, który wyłoni najlepszych młodych kierowców w tej dziedzinie.

Circle K Polska

Wyświetlenia: 398

CEVA Logistics w Afryce – nowa inwestycja w wyspecjalizowaną obsługę ładunków wrażliwych i łatwo psujących się

18.11.2021

LOTOS wspiera rozwój sektora biogazu i biometanu

25.11.2021

Premio Opony-Autoserwis, wiodąca sieć serwisów samochodowych typu fast-fit, świętuje 15-lecie swojej działalności w Polsce

1.10.2021

DKV CARD akceptowana jako metoda płatności za e-TOLL

8.10.2021

Opona zimowa Bridgestone Blizzak LM005 po raz kolejny zdobyła najbardziej prestiżowe nagrody w tegorocznych testach

18.10.2021

W co warto inwestować w obliczu rosnącej inflacji?

3.11.2021
Pokaż więcej

Ostatnio dodane wiadomości

CEVA Logistics oferuje rozwiązania w transporcie lądowym z Chin z wykorzystaniem kodów celnych e-commerce

30.09.2021

Firma Ford Polska wyróżniona nagrodą eMobility Media Awards w kategorii „Kampania medialna roku”

11.10.2021

Schneider Electric apeluje o zwiększenie wysiłków w działaniach na rzecz dekarbonizacji i osiągnięcia zerowej emisji CO2

13.10.2021

Pandemia: deweloperzy nie chcą sprzedawać sami. Co na to wpływa?

30.09.2021

Wsparcie dla osób dotkniętych przez kryzys na granicy z Białorusią

18.11.2021

Bezpłatne szkolenia z bezpieczeństwa jazdy. Startuje piąta polska edycja programu edukacyjnego Ford Driving Skills for Live

30.09.2021