Rozgrywki Piłki Nożnej Prologis na Węgrzech powróciły po rocznej przerwie!

Rozgrywki Piłki Nożnej Prologis na Węgrzech powróciły po rocznej przerwie!

21.09.2021
Czas czytania ok. 2 minut

Po rocznej przerwie spowodowanej obostrzeniami związanymi z pandemią, siódme Rozgrywki Piłki Nożnej Prologis w Budapeszcie odbyły się w wymaganym reżimie sanitarnym. Doroczna impreza sportowa, która obecnie jest już dobrze ugruntowaną tradycją w naszych węgierskich parkach, została zainicjowana dla naszych klientów w 2014. W ten sposób chcieliśmy zachęcić ich do jak najszerszego korzystania z możliwości, jakie daje im PARKlife® Prologis.

Rozgrywki są także świetną okazją do integracji klientów w naszych parkach. W tym roku o tytuł mistrza rywalizowało osiem drużyn. Mistrzostwa zorganizowano jak zawsze w Prologis Park Budapest-Harbor na boisku do piłki nożnej pięcioosobowej. Poza sportowymi emocjami, piłkarze i kibice mogli jak co roku częstować się smacznymi przekąskami i napojami. Pełne emocji wrażenia sportowe zapewniły wszystkim zaangażowane drużyny, a sportowego ducha dodawali zapaleni kibice i profesjonalny komentarz na żywo. Dzięki relacji komentatora sportowego Gábora Méhesa atmosfera była prawdziwie gorąca.

Tegorocznym zwycięzcą została drużyna NCR, a Geodis i Brendon zajęły odpowiednio drugie i trzecie miejsce.

„To wspaniałe, że po rocznej przerwie mogliśmy ponownie zorganizować Turniej Piłki Nożnej. Gdy wychodziliśmy z tą inicjatywą, naszym głównym celem było zachęcenie pracowników naszych klientów do rekreacji na świeżym powietrzu, a jednocześnie budowanie poczucia wspólnoty wśród użytkowników naszych parków” - powiedziała Szilvia Andrelli, Real Estate & Customer Experience, Senior Manager Prologis. „Ostatni rok pokazał nam wyraźnie, jak potrzebne są dziś zdrowie i zaangażowana społeczność. Fakt, że nasi klienci tak chętnie dołączają do rozgrywek, to dla nas duża radość i satysfakcja. Chciałabym podziękować wszystkim, którzy przybyli i spędzili z nami ten dzień. Chcę również pogratulować mistrzom i wszystkim drużynom za imponujący występ.”

Nasza inicjatywa PARKlife® powstała, abyśmy mogli jeszcze lepiej spełniać zmieniające się potrzeby naszych klientów i poprawiać jakość życia ich pracowników. Obiekty rekreacyjne na terenie Prologis Park Budapest-Gyál i Prologis Park Budapest-Harbor dają mnóstwo możliwości spędzania wolnego czasu, zapewniając przestrzeń do uprawiania sportu, organizacji pikników i imprez firmowych lub po prostu chwili relaksu na łonie natury.

Zapewniamy klientom wartość wykraczającą poza ściany i danych naszych nieruchomości, a zapewniając komfort w naszych parkach dodatkowo dbamy o klientów i ich pracowników.

Niezależnie, czy chodzi o usprawnianie operacji klientów, tworzenie zielonych przestrzeni do wypoczynku, czy o organizację imprez promujących poczucie wspólnoty w naszych parkach - uśmiech jest... Made in Prologis.

Prologis

Wyświetlenia: 225

Światowa premiera Urbino 9 LE electric

1.10.2021

Obwodnica Myśliborza w ciągu DK26 oddana do ruchu

21.09.2021

Jak sprzedawały się nowe mieszkania w wakacje

8.10.2021

Jakimi autami jeżdżą Polacy? Ranking najczęściej ubezpieczanych samochodów

8.10.2021

Rozpoczynamy drugi etap remontu autostrady A4 pomiędzy Górą św. Anny i granicą woj. opolskiego i śląskiego

13.10.2021

Dachser zainaugurował kolejną edycję programu stażowego

13.10.2021
Pokaż więcej

Ostatnio dodane wiadomości

Real Management sprzedało budynek Canal+

21.10.2021

1 drzewo za 1 flexitank – Hillebrand wspiera wyjątkowy projekt na rzecz lokalnych społeczności i zalesiania Mozambiku

30.09.2021

Projekt HBO przechodzi do realizacji

30.09.2021

DHL Global Forwarding spedytorem międzynarodowym Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych w dostawach szczepionek do krajów trzecich

1.10.2021

1200 miejskich autobusów elektrycznych w Mediolanie skorzysta z zielonej infrastruktury energetycznej

22.09.2021

Klienci Banku Pocztowego „pod jednym dachem” - dobiega końca migracja do nowej bankowości internetowej Pocztowy24

22.10.2021