Prologis z tytułem Solidny Pracodawca Roku 2021 w Polsce!

Prologis z tytułem Solidny Pracodawca Roku 2021 w Polsce!

30.09.2021
Czas czytania ok. 2 minut

Solidny Pracodawca Roku to już trzecie, po tytule Etycznej Firmy 2020 oraz godle Friendly Workplace 2021 wyróżnienie, jakie otrzymał Prologis za swoje działania z zakresu polityki zatrudnienia w Polsce.

Wyróżnienie zostało przyznane Prologis na podstawie, zweryfikowanych przez komisję kwalifikacyjną konkursu, wystandaryzowanych kryteriów z wielu zakresów – od jakości warunków pracy, przez stopień zróżnicowania organizacji, po skalę inwestycji w rozwój pracowników.

Wkrótce będziemy świętować dwudziestopięciolecie działalności Prologis w Polsce. Przez ten czas nasza firma przeszła szereg zmian i stawiała czoła wielu wyzwaniom. Przez te wszystkie lata w Prologis nie zmieniło się jedno – troska o pracowników, którzy są podstawą naszego sukcesu rynkowego. Doświadczenia ostatniego roku zahartowały naszą firmę i dodatkowo zwiększyły jej wiarygodność jako solidnego, godnego zaufania pracodawcy, który wytrzyma każdą próbę w kryzysie” – powiedział Paweł Sapek, senior vice president, szef Prologis na Europę Środkową.

W uzasadnieniu jury podkreśliło przejrzystość i obiektywność procesu rekrutacji i wynagrodzeń w Prologis, zaangażowanie firmy w oddolne inicjatywy, dostosowane do zmieniających się okoliczności benefity oraz szczególnie istotne w pandemii wsparcie udzielone pracownikom.

Zapewnienie poczucia bezpieczeństwa w pracy, zaoferowanie pomocy psychologicznej w czasie przymusowej izolacji i wsparcia materialnego, aby chociaż częściowo odciążyć pracowników w ich codziennym problemach – to były nasze priorytety w najtrudniejszym czasie pandemii. Dziś widzimy, że powołane przez nas w tym celu specjalne programy jak Recharge czy program wsparcia dla pracowników i ich rodzin Health Advocate bardzo dobrze spełniły swoją rolę. Jesteśmy teraz bogatsi o doświadczenia, na bazie których podchodzimy całkowicie na nowo do koncepcji pracy, a przykładem tej zmiany jest wprowadzana teraz filozofia Flexibility” – podkreśla Marta Tęsiorowska, vice president, Head of Marketing & Communications Prologis w Europie.

Solidny Pracodawca to wyróżnienie przyznawane co roku w Polsce firmom, które w swoich działaniach na rzecz pracowników zdecydowanie wychodzą poza standard. Celem programu, prowadzonego pod patronatem m.in. Business Center Club i organizacji Pracodawcy RP, jest wyłonienie najlepszych pracodawców w Polsce. Jak podkreślają organizatorzy - szczególnie tych, którzy promują nieszablonowe rozwiązania HR i otwarcie dzielą się swoim doświadczeniem z rynkiem.

Prologis

Wyświetlenia: 356

LOTOS Projekt VETNI wystartował

1.10.2021

Daimler Mobility i Visa tworzą globalne partnerstwo technologiczne

10.11.2021

Zerowy PIT dla seniorów, rozszerzona ulga dla klasy średniej. Co zawiera nowa wersja Polskiego Ładu?

8.10.2021

GEFCO pokazało swój pierwszy neutralny pod względem emisji CO2 pociąg na Nowym Jedwabnym Szlaku

22.11.2021

SPAR mówi „Klient nasz pan”

11.10.2021

Słupsk jako pierwszy testuje autobus elektryczny Scania

8.11.2021
Pokaż więcej

Ostatnio dodane wiadomości

Akademia SEGRO przybliża licealistom branżę magazynową

13.10.2021

Barometr COVID-19: co trzecie MŚP boi się kolejnych miesięcy. Co piąte nie liczy w powrót koniunktury

16.11.2021

Nowa promocja na oleje Shell

3.11.2021

Solaris umacnia swoją pozycję lidera e-mobilności we Włoszech

11.10.2021

Gaz z bałtyckiego złoża B8 popłynął na ląd

1.10.2021

Pandemia: deweloperzy nie chcą sprzedawać sami. Co na to wpływa?

30.09.2021