Nowa osoba w Cresa Polska

Nowa osoba w Cresa Polska

4.10.2021
Czas czytania ok. 1 minuty

Z początkiem października br. do wrocławskiego biura firmy doradczej Cresa Polska dołączyła Anna Domańska. Do jej obowiązków będzie należało prowadzenie procesów relokacji i renegocjacji umów najmu w imieniu najemców biurowych.

Anna Domańska jest od 7 lat związana z wrocławskim rynkiem nieruchomości. Dotychczas pracowała jako Leasing Manager w Victoria Management & Development, gdzie odpowiadała za pozyskiwanie nowych najemców oraz kompleksową obsługę aktualnych klientów. Wcześniej Anna współpracowała z firmą In Toto Group, gdzie wspierała zarząd w procesie restrukturyzacji spółek handlowych i zarządzania nieruchomościami. Jest absolwentką Wydziału Prawa, Ekonomii i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego.

  • Jestem przekonany, że dzięki swojemu doświadczeniu zawodowemu oraz energii i determinacji w dążeniu do celu Anna będzie realnym wsparciem dla najemców we Wrocławiu. Nasza nowa specjalistka posiada szeroką wiedzę z zakresu prawa i sporządzania dokumentacji oraz wyjątkowe umiejętności negocjacyjne – mówi Artur Sutor, Partner, Dyrektor działu reprezentacji najemców biurowych w firmie Cresa Polska.

  • Moim celem jest wykorzystanie zdobytej wiedzy i doświadczenia we współpracy z wynajmującymi i deweloperami w kontaktach z najemcami. Cieszę się, że dołączam do firmy, której podstawą działania jest reprezentowanie tylko jednej strony transakcji. Dzięki temu jesteśmy w stanie zabezpieczyć optymalne warunki najmu dla najemców, unikając ryzyka konfliktu interesów – mówi Anna Domańska, Doradca w dziale reprezentacji najemców biurowych w Cresa Polska.

    Cresa Polska

Wyświetlenia: 545