SPAR w Poznań Plaza przy ul. Drużbickiego

SPAR w Poznań Plaza przy ul. Drużbickiego

5.10.2021
Czas czytania ok. 3 minut

Ostatnia placówka w Poznaniu po rebrandingu

Supermarket SPAR po zmianie logo otworzył się w galerii handlowej Plaza w Poznaniu. To placówka własna sieci, która ma 1482 mkw. sali sprzedaży. Znajduje się tu duży wybór świeżych wędlin, mięsa, ryb i serów oraz produktów z różnych zakątków świata. Łącznie w Poznaniu działa 7 sklepów w dużym formacie EUROSPAR i 4 supermarkety SPAR.

Klienci w placówkach SPAR mogą kupić polskie produkty w atrakcyjnych cenach, a także bardzo dobrej jakości wyroby pod marką własną SPAR, których asortyment jest wciąż rozwijany. Sieć SPAR dynamicznie rozwija się w całej Polsce i szuka kolejnych lokalizacji.

*“W sieci SPAR koncentrujemy się na zaspokajaniu potrzeb naszych klientów, którymi są lokalne społeczności. Zapewniamy odpowiedni produkt w odpowiedniej cenie. Wspieramy naszych niezależnych partnerów detalicznych w dostępie do bardzo dobrze sprawdzonego asortymentu, aby budować ich przewagę konkurencyjną na lokalnych rynkach. Nasze sklepy są zarządzane przez właścicieli, którzy oferują przyjazną i troskliwą obsługę, aby zapewnić naszym klientom jak najlepsze wrażenia zakupowe. Cenimy sobie naszą bogatą ofertę produktów świeżych, ponieważ nasi klienci robią u nas regularne zakupy i mogą codziennie wybierać świeże produkty z szerokiego asortymentu. Klienci chętnie sięgają również po naszą markę własną SPAR – dostępną tylko u nas. Są to produkty bardzo dobrej jakości w atrakcyjnych cenach – czyli "tak dobre jak najlepsze za mniej". Dzięki temu w jednym sklepie SPAR mogą zrobić zakupy zgodnie z własnymi preferencjami”* podkreśla Wayne Hodson, prezes zarządu Wasz Sklep SPAR.

Sieć SPAR rozpoczęła nową, ogólnopolską akcją lojalnościową. Klienci sklepów SPAR będą mogli za zebrane znaczki odebrać rabat aż do 78% na produkty premium marki vivo od Villeroy&Boch Group. W skład zastawy wchodzą klasyczne talerze oraz eleganckie i ponadczasowe sztućce ze stali nierdzewnej. Akcja jest dostępna wyłącznie w sieci SPAR i potrwa do 12 października, a wydawanie nagród do 19 października 2021 roku. Klienci mogą kupić dowolną liczbę produktów w ramach promocji, aby skompletować całą zastawę stołową vivo.

Zapewnienie bezpieczeństwa pracowników i klientów sklepów SPAR jest dla sieci absolutnym priorytetem. Działania po de jmowane przez sklepy mają pomóc w spowolnieniu tempa rozprzestrzeniania się wirusa przez wyeliminowanie prawdopodobieństwa zakażenia się koronawirusem w trakcie zakupów. SPAR bardzo rygorystycznie pilnuje stosowania środków ochrony osobistej zarówno przez pracowników, jak i klientów. Od początku pandemii wprowadzono m.in. obowiązkowe środki ochrony osobistej przed wejściem do sklepów: płyny dezynfekujące i jednorazowe rękawiczki foliowe dla klientów. Ponadto w sklepach SPAR zamontowano bariery ochronne z pleksi oraz udostępniono maseczki, rękawiczki i przyłbice dla pracowników sklepów. Osłony zostały wdrożone nie tylko na stanowiskach kasjerów, ale także przy stoiskach z wędlinami i nabiałem oraz przy kasach alkoholowych. W sklepach, obok lad z wędlinami i serami, na podłodze zaznaczone są miejsca, w których stanąć może obsługiwany klient – tak, aby cały czas zachowywać dystans.

Wyświetlenia: 514

CEVA Logistics oferuje rozwiązania w transporcie lądowym z Chin z wykorzystaniem kodów celnych e-commerce

30.09.2021

Zerowy PIT dla seniorów, rozszerzona ulga dla klasy średniej. Co zawiera nowa wersja Polskiego Ładu?

8.10.2021

Ekstremalne testy: Ranger nowej generacji przechodzi katorgę w drodze do klientów

27.10.2021

ELI pozyskało 111 milionów euro kredytu od Berlin Hyp na rozwój portfolio logistycznego

13.10.2021

Nowa stacja Circle K w Lubawie

1.10.2021

Naprawa samochodu droższa nawet o 42%. Fiat, Opel i Toyota liderem podwyżek

14.10.2021
Pokaż więcej

Ostatnio dodane wiadomości

Prologis uhonorowany przez Księcia Walii odznaczeniem Terra Carta Seal

9.11.2021

Bridgestone i Michelin wspólnie podejmują dyskusję na temat roli odzyskiwanej sadzy w kształtowaniu bardziej zrównoważonego rozwoju mobilności

18.11.2021

Bridgestone Blizzak LM005 zwycięża w teście magazynu Motor

17.11.2021

Specjalna wystawa „Fascynujący SL – samochód marzeń od 70 lat”

30.09.2021

Rośnie aktywność najemców na warszawskim rynku biurowym

13.10.2021

Barometr COVID-19: co trzecie MŚP boi się kolejnych miesięcy. Co piąte nie liczy w powrót koniunktury

16.11.2021