ROBYG realizuje inwestycje publiczne

ROBYG realizuje inwestycje publiczne

11.10.2021
Czas czytania ok. 2 minut

Do użytku zostało oddane nowe skrzyżowanie ul. Sarmackiej i al. Wilanowskiej. Tym samym powstał kolejny wjazd do Miasteczka Wilanów. Skrzyżowanie ma komplet przejść dla pieszych i przejazdów rowerowych, ruchem kieruje nowa sygnalizacja świetlna. Po zachodniej stronie skrzyżowania została poprowadzona droga rowerowa od ul. Sarmackiej, która łączy się z trasą po północnej stronie al. Wilanowskiej. Inwestycja została zrealizowana z inicjatywy Zarządu Dzielnicy Wilanów przy współpracy z firmą ROBYG oraz Zarządem Dróg Miejskich.

Jest to dość istotne połączenie komunikacyjne, ponieważ udostępnia dodatkowy wjazd dla mieszkańców Wilanowa. Dzielnica ta jest miejscem, gdzie firma ROBYG rozpoczęła pierwszą inwestycję i od tamtej pory wyrośliśmy na znanego, dużego dewelopera. Dlatego właśnie Wilanów jest dla nas tak ważnym miejscem – powiedział serwisowi eNewsroom Artur Ceglarz, wiceprezes Grupy ROBYG. – Wybudowaliśmy tu już ponad 4,5 tysiąca mieszkań – czyli można powiedzieć, że co 3 mieszkanie w Wilanowie wychodzi z rąk ROBYG. Warto zaznaczyć, że ROBYG zawsze miał odpowiedzialne podejście do inwestycji. To znaczy, że nie tylko budujemy mieszkania i osiągamy zyski – ale też dbamy o całe otoczenie oraz komfort mieszkańców naszych osiedli, a inwestycja ta jest tego doskonałym przykładem. Co więcej, nie jest to jedyny przykład publicznej inwestycji, którą realizuje ROBYG. Firma zawsze uczestniczyła w tego rodzaju inwestycjach – przykładowo budowa dróg, parków czy też placów zabaw. Tę filozofię realizujemy także w innych miastach. Intensywnie działamy w Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu – gdzie uczestniczymy w wielu projektach infrastrukturalnych na rzecz polepszenia warunków życia naszych klientów i mieszkańców danych dzielnic. Dodatkowo kluczową rolę odgrywa dla nas ekologia, na którą kładziemy duży nacisk w związku z inwestycjami. Chcemy dbać o rozwiązania ekologiczne i zapewnienie mieszkańcom zieleni. Natomiast każda inwestycja ma swoją specyfikę i w zależności od potrzeb będziemy starali się uwzględnić część naszego budżetu również na inwestycje o charakterze publicznym – deklaruje Ceglarz.

eNewsroom

Wyświetlenia: 401

Dachser zainaugurował kolejną edycję programu stażowego

13.10.2021

Pierwszy pociąg hybrydowy szykuje się do podróży po Dolnym Śląsku

21.09.2021

Packeta intensywnie wkracza na polski rynek. Pomoże polskim e-commercom w ekspansji zagranicznej

20.09.2021

W warszawskim Klifie już działa EUROSPAR

15.10.2021

Rozpoczynamy drugi etap remontu autostrady A4 pomiędzy Górą św. Anny i granicą woj. opolskiego i śląskiego

13.10.2021

Po raz pierwszy w Europie: Browar Feldschlösschen odbiera kluczyki do 20 pojazdów elektrycznych Renault Trucks

15.09.2021
Pokaż więcej

Ostatnio dodane wiadomości

Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 wygrywa w teście opon całorocznych magazynu Auto Bild

5.10.2021

Bolero Office Park z nowymi udogodnieniami dla rowerzystów

15.10.2021

Bezpłatne szkolenia z bezpieczeństwa jazdy. Startuje piąta polska edycja programu edukacyjnego Ford Driving Skills for Live

30.09.2021

Jakimi autami jeżdżą Polacy? Ranking najczęściej ubezpieczanych samochodów

8.10.2021

LNG ponad granicami: DKV podpisało umowy z LIQVIS i Citronex

15.09.2021

Europejski rynek leasingu budzi się – wskazują na to wyniki I połowy 2021 r.

12.10.2021