Ewa Galanty wzmacnia dział olejowy Shell

Ewa Galanty wzmacnia dział olejowy Shell

14.10.2021
Czas czytania ok. 1 minuty

Od sierpnia 2021 roku za strategię oraz realizację działań marketingowych związanych z promocją środków smarnych Shell w obszarze indirect w Polsce odpowiada Ewa Galanty.

Ewa Galanty objęła nowo utworzone stanowisko Indirect Marketing Specialist. Będzie odpowiedzialna za marketing i komunikację olejów silnikowych do samochodów osobowych – Shell Helix, aut ciężarowych – Shell Rimula, a także środków smarnych dla przemysłu – Shell Spirax, Gadus czy Mysella. W swoich działaniach będzie się koncentrować na współpracy z Autoryzowanymi Dystrybutorami środków smarnych Shell oraz ich klientami.

Jesteśmy przekonani, że wysokie kwalifikacje i sprawdzone umiejętności Ewy umocnią pozycję działu olejowego Shell na polskim rynku. Powierzenie strategii i komunikacji marketingowej skierowanej zarówno do B2B, jak do B2C jednej osobie, to wyraźny sygnał, że koncentrujemy się na doświadczeniach klientów. Będziemy prowadzić zintegrowany, skuteczny dialog z odbiorcą i użytkownikiem naszych środków smarnych

– powiedział Łukasz Radzymiński, Dyrektor sprzedaży w dziale olejowym Shell Polska.

Ewa Galanty jest związana z Shell od blisko 20 lat. Posiada olbrzymie doświadczenie wyniesione z pracy w dziale kart paliwowych, gdzie była odpowiedzialna za działania marketingowe, sprzedażowe oraz rozwój tego obszaru. Podczas swojej kariery zawodowej z sukcesem koordynowała projekty międzynarodowe w Polsce, Krajach Bałtyckich i na Ukrainie oraz organizację wydarzeń i akcji specjalnych. Do jej ostatnich sukcesów należy m.in. rozwój i wdrożenie nowej strategii lojalnościowej dla klientów stacji paliw Shell w Polsce.

Shell Polska

Wyświetlenia: 820