Mycie auta w pełnym komforcie na stacjach Circle K

Mycie auta w pełnym komforcie na stacjach Circle K

2.11.2021
Czas czytania ok. 3 minut

Jesień nas nie rozpieszcza, nocne przymrozki, deszcz i błoto mają negatywny wpływ na karoserie i podwozia samochodów, dlatego szczególnie w tym okresie warto regularnie dbać o swoje cztery kółka. Wszystkich, którzy lubią ciepłe wnętrze swojego auta ucieszy fakt, że teraz na stacjach Circle K można umyć auto bez wysiadania z niego, to pierwsza sieć stacji paliw wprowadzająca tego typu rozwiązanie. Przez cały cykl mycia kierowca i pasażerowie mogą pozostać w pojeździe a dzięki płatności w aplikacji mobilnej lub na panelu płatniczym zakup usługi jest szybki i bezpieczny.

W sieci Circle K aż 145 stacji paliw posiada automatyczne myjnie, które zapewniają najwyższą jakość mycia, przy równoczesnej delikatności dla pojazdu. Nowoczesne rozwiązania renomowanych dostawców sprawiają, że mycie jest skuteczne, a specjalistyczne środki oraz szczotki zastosowane w myjniach są bezpieczne dla powłoki lakierniczej. W myjniach zastosowano oświetlenie LED, a woda wykorzystywana do mycia jest oczyszczana i wykorzystywana ponownie. Od teraz klienci mogą pozostać w pojeździe, co jest szczególnie istotne dla osób podróżujących z dziećmi i ze zwierzętami a także w chłodne, wietrzne i deszczowe dni. Jeśli z jakiegoś powodu pasażerowie muszą opuścić myjnię w trakcie trwania cyklu, wystarczy, że nacisną klakson a mycie zostanie przerwane, umożliwiając bezpieczne wyjście z pojazdu. Ułatwieniem dla klientów oczekujących w kolejce jest zegar, pokazujący czas pozostały do zakończenia cyklu, znając czas oczekiwania mogą napić się aromatycznej kawy czy skusić się na ciepłą przekąskę. W specjalnej ofercie, klienci wybierający program Premium mogą kupić kawę w rozmiarze L za złotówkę.

– Stale poszukujemy rozwiązań, które zwiększą komfort i wygodę naszych klientów, już w zeszłym roku, w przyspieszonym trybie zaproponowaliśmy klientom płatność z poziomu aplikacji Circle K za tankowanie – było to niezwykle istotne z uwagi na pandemię i konieczność dystansowania społecznego, teraz, po testach prowadzonych w Warszawie i Krakowie, do naszych usług dodajemy możliwość umycia samochodu bez wychodzenia z niego – mówi Renata Timoščik, Director Market Development w Circle K Polska. – Dzięki wprowadzonym rozwiązaniom wizyta na stacji może przebiegać niezwykle szybko, a pozostanie w ciepłym i wygodnym wnętrzu samochodu będzie znaczącym ułatwieniem dla rodziców z małymi dziećmi czy osób z niepełnosprawnością. Osoby, które nie chcą skorzystać z aplikacji mogą dokonać płatności kartą na panelu OPT znajdującym się przy wjeździe na myjnię – dodaje.

Więcej informacji na temat myjni i ofert specjalnych można znaleźć na stronie: . Zakładając konto w aplikacji prócz płatności mobilnych, konsument zyskuje również dostęp do programu lojalnościowego EXTRA Club. Aplikacja Circle K jest dostępna w sklepach Google Play i App Store. Film dotyczący płatności mobilnych Circle K znajduje się pod linkiem.

Oferty związane z korzystaniem z myjni wspierane są kampanią marketingową realizowaną w stacjach radiowych oraz kanałach digital, w tym w social mediach.

 Circle K Polska

Wyświetlenia: 598

Pełne ciśnienie hamowania: 25 lat temu wprowadzono układ wspomagania hamowania Mercedes-Benz – BAS

3.12.2021

Odblokuj swoją kartę na czas tankowania! DKV z nowatorskim pomysłem na zabezpieczanie transakcji

16.12.2021

Sieć stacji Circle K wprowadza do oferty nowość dla wegetarian - w 100% roślinnego Burgera Vege

12.01.2022

Przegląd i cechy akumulatorów Exide, co warto wiedzieć?

8.12.2021

Ważne terminy w 2022 roku w gospodarce odpadami

5.01.2022

Kiedy inflacja zacznie spadać?

13.01.2022
Pokaż więcej

Ostatnio dodane wiadomości

Branżowy Barometr EFL na IV kwartał 2021 Czy Polacy ruszą na świąteczne zakupy? Co trzecia firma handlowa liczy na wzrost zamówień

8.12.2021

VISION EQXX – zupełnie nowy poziom zasięgu i efektywności aut elektrycznych

7.01.2022

Nowy prezes zarządu PZPO

13.01.2022

Projekt MAYBACH z Virgilem Ablohem: instalacja w hołdzie wizjonerowi, zaufanemu partnerowi i współpracownikowi

9.12.2021

Dott z ogromnymi wzrostami w 2021 r. Ponad dwukrotnie więcej osób wybrało Dott, aby uwolnić swoje miasta od korków

13.01.2022

Według raportu „Global Investor Outlook 2022" ESG i ograniczona podaż napędzają wyścig inwestorów po najlepsze aktywa biurowe

10.12.2021