Hegelmann Poland pokazuje swoich “Trucker Heroes” w ramach wspólnej kampanii z Transporeon

Hegelmann Poland pokazuje swoich “Trucker Heroes” w ramach wspólnej kampanii z Transporeon

10.11.2021
Czas czytania ok. 2 minut

Kierowcy stanowią siłę każdej firmy z branży transportowej. W marcu 2020 r. wystartowała kampania “Trucker Heroes”, mająca na celu zwiększenie świadomości i uznania dla tego wymagającego zawodu. Hegelmann Poland, jako firma, która nieustannie dokłada starań, by podnosić satysfakcję zatrudnianych przez siebie kierowców, została partnerem inicjatywy organizowanej przez Transporeon. W październiku br. na drogi wyjechała specjalna ciężarówka Hegelmann Poland oklejona grafiką zaprojektowaną z okazji kampanii.

  • Jesteśmy niezwykle wdzięczni kierowcom, którzy każdego dnia wyjeżdżają na wszystkie obsługiwane przez nas trasy i pozwalają zapewniać naszym kierowcom realizację usług niezależnie od okoliczności. Szczególnie w tak trudnym czasie, jakim jest pandemia koronawirusa, to właśnie ludzie za kierownicami ciężarówek przyczynili się do tego, że mogliśmy zapewniać ciągłość łańcucha dostaw. Nigdy nas nie zawiedli, dlatego chcemy, by czuli naszą wdzięczność. Zawód kierowcy to niezwykle wymagające zajęcie, nie tylko dla nich samych, ale także ich rodzin. Dzięki kampanii “Truckers Heroes” organizowanej przez Transporeon, po raz kolejny mamy szansę powiedzieć “dziękujemy”. Każdego dnia jestem dumny z osób, którzy pracują dla naszej firmy - podkreśla Fedir Yurkevych, CEO w firmie Hegelmann Poland.

Celem inicjatywy „Trucker Heroes” jest podnoszenie społecznej świadomości dotyczącej trudów pracy kierowców. Powstała ona w odpowiedzi na postawę środowiska w czasie pandemii. Podejmowane w jej ramach działania są podziękowaniem dla kierowców za utrzymywanie łańcucha dostaw w ruchu. Pokazuje doświadczenia osób działających w tej branży, ich codzienną pracę, zmagania, ale także sposoby spędzania wolnego czasu, ulubione miejsca na pokonywanych trasach, które rekomendują pozostałym kierowcom.

  • - Kierowcy ciężarówek mają wszelkie powody do dumy. Stanowią podstawę naszej gospodarki. Cieszymy się, że możemy zapewnić im większą widoczność i rozpoznawalność poprzez naszą kampanię Trucker Heroes. Dziękujemy Hegelmann Poland za przyłączenie się do tej inicjatywy i wspieranie jej założeń – zaznacza Joanna Gancarczyk-Ptok, Dyrektor Działu Obsługi Klienta w Transporeon.

Każdego miesiąca do kampanii zapraszana jest inna firma z branży - Transporeon nie zamyka się tylko na największe podmioty, pokazując różnorodność tego sektora. Warto podkreślić, że akcja ma charakter międzynarodowy i przystępują do niej przedsiębiorstwa z różnych krajów. Dzięki temu też do głosu dochodzą kierowcy o odmiennych narodowości i o wielorakich doświadczeniach. W październiku na drogi wyjechała specjalna ciężarówka Hegelmann’a wspierająca akcję, przygotowane zostały także wywiady z kierowcami. Nie jest to pierwsze zaangażowanie firmy w inicjatywę - przedstawiciele Hegelmann Poland brali także udział w majowym filmie przygotowanym z okazji Dnia Matki.

Hegelmann Poland

Wyświetlenia: 307

Ford Mustang Mach-E z tytułem Car of the Year Polska

2.12.2021

Brak kaca o poranku? Kierowco, uważaj na nieświadomą nietrzeźwość!

11.10.2021

W co warto inwestować w obliczu rosnącej inflacji?

3.11.2021

Elektryczne Solarisy będą wozić dzieci do szkoły w kolejnych pięciu gminach w Polsce

1.12.2021

Oddajemy do ruchu S19 Lasy Janowskie - Zdziary

11.10.2021

Cyfrowa transformacja sprzedaży pojazdów i rola logistyki

11.10.2021
Pokaż więcej

Ostatnio dodane wiadomości

Schneider Electric laureatem konkursu „Firma Dobrze Widziana”

1.12.2021

Bridgestone Blizzak LM005 zwycięża w teście magazynu Motor

17.11.2021

Opona zimowa Bridgestone Blizzak LM005 po raz kolejny zdobyła najbardziej prestiżowe nagrody w tegorocznych testach

18.10.2021

Bridgestone i Michelin wspólnie podejmują dyskusję na temat roli odzyskiwanej sadzy w kształtowaniu bardziej zrównoważonego rozwoju mobilności

18.11.2021

650 ton asfaltu LOTOSU na litewskim lotnisku

15.11.2021

Nowa promocja na oleje Shell

3.11.2021