SPAR – pierwszy koncept TOPS! otwarty w Poznaniu

SPAR – pierwszy koncept TOPS! otwarty w Poznaniu

16.11.2021
Czas czytania ok. 2 minut

Format sklepu w sklepie sprawdzony na świecie

Sieć SPAR uruchomiła pierwszy w Polsce format TOPS Liquor – sklep w sklepie, gdzie sprzedawane są alkohole. Jest dostępny w EUEOSPAR w Poznaniu, przy ul. Druskiennickiej. TOPS! Ma wydzieloną, odrębną przestrzeń, kasy i specjalne oferty promocyjne.

“TOPS! to największa marka alkoholowa w RPA. Rozwinęła się przy sklepach SPAR – to efekt południowoafrykańskiego prawa, które zabrania sprzedaży alkoholu wewnątrz sklepu, stąd konieczne są odrębne placówki. Teraz rozwijamy ten sprawdzony koncept w Polsce i jesteśmy przekonani, że odniesie sukces. Nasi klienci mają szeroki wybór i komfortowe warunki zakupu, a także liczne promocje” podkreśla Wayne Hodson, prezes zarządu sieci SPAR w Polsce.

Ponadto SPAR wprowadził innowacje w markach własnych – teraz dostępna jest pełna gama produktów SPAR N°1 Value, najlepszych w swoich kategoriach po przystępnych cenach. Asortyment obejmuje około 100 indeksów – w tym karmy dla zwierząt domowych, chusteczki do użytku domowego, do rąk i dla niemowląt, czy papier toaletowy. Wzrost udziału marki własnej SPAR w sprzedaży w Polsce przekracza rokrocznie 22%, również w roku bieżącym.

SPAR w Polsce wprowadzi do oferty 70 ze 100 pozycji marki własnej SPAR N°1 Value jeszcze w tym roku. Obecnie SPAR Polska oferuje ponad 450 produktów pod własną marką, z czego 20% to produkty eksportowe – w tym wyjątkowe wina z RPA i Włoch.

Każdy produkt w ramach marki SPAR N°1 Value został wybrany zgodnie z rygorystyczną gwarancją jakości i normami, wszystkie pochodzą z Europy, większość jest produkowana w Polsce, a odważne kolorowe opakowania wyróżniają się na półkach. Oferta jest bardzo konkurencyjna cenowo, ale jakość jest dla sieci SPAR najważniejsza i zawsze jest priorytetem w wyborze danego produktu.

SPAR jako sieć sklepów spożywczych, które prowadzone są przez polskich przedsiębiorców, rozpoczęła ogólnopolską kampanię wizerunkową pod hasłem „Klient nasz pan”. Kampania obejmie sponsoring programów w TVP i TVN, bilboardy, zabawną akcję z udziałem klientów na portalu Facebook, a także monitory, plakaty i gazetki promocyjne w sklepach. Kampania trwa od początku października do końca listopada 2021 roku. Celem kampanii jest promowanie sklepów SPAR nastawionych na jak najlepsze doznania zakupowe klienta.

SPAR

Wyświetlenia: 348

Mycie auta w pełnym komforcie na stacjach Circle K

2.11.2021

Gaz z bałtyckiego złoża B8 popłynął na ląd

1.10.2021

Klasa C Limuzyna i Kombi z hybrydowym napędem plug-in – ponad 100 km zasięgu w trybie elektrycznym (WLTP)

4.11.2021

IdoSell i Packeta pomogą wyjść sprzedawcom na zagraniczne rynki

11.10.2021

Grzegorz Gapiński z Gapiński Transport mistrzem jazdy ekonomicznej Optifuel Challenge 2021

20.10.2021

IVECO dostarczy firmie Amazon 1064 IVECO S-WAY zasilane gazem przeznaczone do realizacji dostaw w Europie

22.11.2021
Pokaż więcej

Ostatnio dodane wiadomości

Cyfrowa transformacja sprzedaży pojazdów i rola logistyki

11.10.2021

Projekt HBO przechodzi do realizacji

30.09.2021

Czołowy operator logistyczny otwiera oddział w Kaliszu

3.11.2021

Logistyka dla branży fotowoltaicznej

18.11.2021

Firma Ford Polska wyróżniona nagrodą eMobility Media Awards w kategorii „Kampania medialna roku”

11.10.2021

Ford prezentuje zupełnie nowy samochód wielofunkcyjny Tourneo Connect, który zapewnia przestrzeń i wszechstronność podczas tygodniowej pracy, jak i podczas rodzinnego weekendowego wypoczynku

12.10.2021