DPD Polska rozszerza sieć DPD Pickup o punkty w marketach sieci Dino

DPD Polska rozszerza sieć DPD Pickup o punkty w marketach sieci Dino

30.11.2021
Czas czytania ok. 1 minuty

DPD Polska rozszerzyła sieć DPD Pickup o punkty nadań i odbiorów w sieci handlowej Dino. Konsumenci mogą nadać lub odebrać przesyłkę w ponad 1 700 marketach z tym szyldem.

Współpraca z siecią marketów DINO i powiększenie sieci DPD Pickup to odpowiedź na rosnące oczekiwania konsumentów dotyczące wygody i elastyczności doręczeń. Oprócz usług kurierskich typu door-to-door DPD Polska umożliwia nadania i odbiory poza adresem domowym lub miejscem pracy. Rozwijana sieć DPD Pickup liczy już blisko 7 500 adresów i obejmuje placówki partnerskie, punkty nadań i odbiorów w wybranych sieciach handlowych, automaty paczkowe DPD Pickup Station i DPD Pickup Oddziały Miejskie.

Rozwój punktów nadań i odbiorów to konsekwencja zmian w preferencjach konsumentów, którzy coraz częściej chcą samodzielnie odbierać lub nadawać przesyłki w dogodnym czasie i miejscu. Realizowanie usług kurierskich poprzez sieć DPD Pickup pozytywnie wpływa także na ograniczenie szkodliwych emisji poprzez skrócenie tras kurierskich i przybliża cel DPDgroup dotyczący neutralności doręczeń.

Partnerem wdrożenia usługi nadań i odbiorów w sieci Dino jest Pointpack SA.

DPD Polska

Wyświetlenia: 725

Ostatnio dodane wiadomości

Nowe partnerstwo w Święcicach: Kuehne+Nagel i Cam Cam Copenhagen podpisali trzyletni kontrakt na obsługę logistyczną e-commerce

29.03.2022

GLS ze Złotym Certyfikatem EcoVadis

28.03.2022

Uszczelniona skrzynia do transportu mokrej ziemi

28.03.2022

Jakie ułatwienia rząd powinien jeszcze wprowadzić dla uchodźców z Ukrainy?

24.03.2022

DKV współpracuje z Imagine Foundation

28.03.2022