InPost: Twoja paczka tego samego dnia już w 20 miastach w Polsce

InPost: Twoja paczka tego samego dnia już w 20 miastach w Polsce

1.12.2021
Czas czytania ok. 2 minut

Dostawa przesyłek w dniu nadania do 15 tysięcy Paczkomatów® InPost w Polsce bez dodatkowych opłat

InPost – lider wśród platform dostaw dla e-commerce w Europie –bez dodatkowych opłat dostarczy przesyłki w dniu nadania w kolejnych 18 miastach w Polsce. Z tego wygodnego, bezpłatnego usprawnienia korzystali mieszkańcy Warszawy i Łodzi – gdzie nawet 3/4 przesyłek trafia do Paczkomatów® tego samego dnia. Teraz dołączyli do nich mieszkańcy Krakowa, Wrocławia, Poznania, Gdańska, Gdyni, Szczecina, Torunia, Bydgoszczy, Białegostoku, Olszyna, Katowic, Sosnowca, Gliwic, Częstochowy, Bielska-Białej, Radomia, Lublina i Rzeszowa.

Przesyłki nadane w obrębie tego samego miasta, które trafią do centrum dystrybucji InPost do godziny 16.00, są dostarczane do Paczkomatów® InPost w dniu nadania.

– Dostawa tego samego dnia dla paczek nadanych w obrębie tego samego miasta to nie tylko nowa jakość na rynku – ale wręcz rewolucja na skalę masową. Obecnie doręczamy nawet 3/4 przesyłek w dniu nadania na terenie dwóch pierwszych miast: Warszawy i Łodzi. Dlatego, zgodnie ze złożonymi deklaracjami, teraz rozszerzamy to wyjątkowe udogodnienie na kolejne 18 miast w Polsce. Warto podkreślić, że nasi klienci robiący rano zakupy z odbiorem w ulubionym Paczkomacie ® InPost w swoim mieście, nie ponosząc żadnych dodatkowych opłat, mogą odebrać je tego samego dnia – co czyni dostawę przez Paczkomaty® InPost jeszcze szybszą opcją, ale przede wszystkim odróżnia nas od wszystkich innych operatorów logistycznych i kurierów na rynku – podkreśla Rafał Brzoska, prezes InPost.

Dostawa przesyłek do Paczkomatów® w dniu nadania jest możliwa dzięki rozbudowanemu programowi inwestycyjnemu, który InPost prowadzi w ostatnich latach. To zarówno dziesiątki nowych, w pełni zautomatyzowanych oddziałów, jak i kilka tysięcy kolejnych rozstawianych Paczkomatów® InPost każdego roku w całej Polsce oraz tysiące samochodów – także elektrycznych – i olbrzymie inwestycje w procesy oraz infrastrukturę IT.

InPost

Wyświetlenia: 710

Ostatnio dodane wiadomości

DKV współpracuje z Imagine Foundation

28.03.2022

GLS ze Złotym Certyfikatem EcoVadis

28.03.2022

Nowe partnerstwo w Święcicach: Kuehne+Nagel i Cam Cam Copenhagen podpisali trzyletni kontrakt na obsługę logistyczną e-commerce

29.03.2022

Jakie ułatwienia rząd powinien jeszcze wprowadzić dla uchodźców z Ukrainy?

24.03.2022

Uszczelniona skrzynia do transportu mokrej ziemi

28.03.2022