Circle K przedłuża akcję z darmową kawą dla  służb mundurowych i ratowników medycznych w pobliżu granicy z Białorusią

Circle K przedłuża akcję z darmową kawą dla służb mundurowych i ratowników medycznych w pobliżu granicy z Białorusią

8.12.2021
Czas czytania ok. 1 minuty

Circle K okazuje wsparcie osobom dotkniętym przez kryzys na wschodniej granicy kraju. Firma przekazała bony paliwowe dla Polskiego Czerwonego Krzyża, który niesie pomoc osobom znajdującym się w pasie przygranicznym, poza terenem przy granicy z Białorusią, w którym nie wolno przebywać. Firma zdecydowała także o wydłużeniu akcji zapoczątkowanej 18 listopada, wspierającej pracowników służb mundurowych i ratowników medycznych darmową kawą lub ciepłym napojem na wybranych stacjach znajdujących się w pobliżu granicy z Białorusią.

Dostrzegając wysiłek i mając na uwadze trud pracy pograniczników, policjantów i żołnierzy, a także ratowników medycznych, działających na wschodniej granicy, firma Circle K podjęła decyzję o wydłużeniu terminu z 3 na 17 grudnia, w którym pracownicy służb mundurowych i ratownicy medyczni mogą skorzystać z darmowej kawy, herbaty i czekolady na stacjach Circle K w Bielsku Podlaskim, Białymstoku i Suwałkach. Napój zabrany do własnego termosu lub kubka termicznego, pozwoli na ogrzanie przez długi czas. Akcja łącznie trwa przez cztery tygodnie do 17 grudnia 2021 r. włącznie.

Dzięki współpracy Circle K i Polskiego Czerwonego Krzyża i przekazaniu przez firmę bonów paliwowych, wsparcie w postaci pakietów pomocowych i przedmiotów pierwszej potrzeby, przekazanych przez darczyńców, a także środków medycznych i wsparcia medycznego mogło dotrzeć do potrzebujących. Niesienie pomocy i wsparcie potrzebujących, niezależnie od ich wieku, płci, narodowości czy wyznania to ważny aspekt dla firmy Circle K. Wspólne działanie z Polskim Czerwonym Krzyżem w ramach tej akcji to tylko jedna z wielu inicjatyw podejmowanych przez sieć stacji Cirlce K z PCK.

Circle K Polska

Wyświetlenia: 946

Ostatnio dodane wiadomości

DKV współpracuje z Imagine Foundation

28.03.2022

Uszczelniona skrzynia do transportu mokrej ziemi

28.03.2022

Nowe partnerstwo w Święcicach: Kuehne+Nagel i Cam Cam Copenhagen podpisali trzyletni kontrakt na obsługę logistyczną e-commerce

29.03.2022

GLS ze Złotym Certyfikatem EcoVadis

28.03.2022

Jakie ułatwienia rząd powinien jeszcze wprowadzić dla uchodźców z Ukrainy?

24.03.2022