Amazon Music już dostępny w TomTom IndiGO

Amazon Music już dostępny w TomTom IndiGO

6.01.2022
Czas czytania ok. 2 minut

TomTom (TOM2), specjalista w dziedzinie technologii geolokalizacji ogłosił, że Amazon Music jest już dostępny w TomTom IndiGO.

TomTom IndiGO – pierwsze i jedyne na świecie otwarte oprogramowanie cyfrowego kokpitu - oferuje producentom samochodów, integratorom systemów, firmom tworzącym rozwiązania softwarowe

i dostawcom treści otwarte i bezpieczne środowisko do opracowywania oprogramowania i aplikacji. Zapewnia producentom samochodów możliwość wyboru, a kierowcom oraz pasażerom przyjemne

i bezpieczne doświadczenia z jazdy autem.

Amazon Music zmienia sposób słuchania muzyki, umożliwiając klientom odblokowanie milionów utworów i tysięcy list odtwarzania oraz stacji za pomocą głosu. Dzięki Amazon Music, członkowie Prime mają dostęp do wolnego od reklam odsłuchu dwóch milionów utworów bez dodatkowych kosztów członkostwa. Użytkownicy mogą również korzystać z usługi subskrypcji premium, Amazon Music Unlimited, która zapewnia dostęp do ponad 75 milionów utworów i najnowszych nagrań. Klientom został udostępniony także bezpłatny pakiet z reklamami, w którym można słuchać najlepszych list odtwarzania i stacji na Amazon Music.

„Cieszymy się, że możemy powitać Amazon Music w TomTom IndiGO, dodając wiodącego, globalnego dostawcę muzyki do już silnej i zróżnicowanej grupy partnerów”, powiedział Antoine Saucier, Managing Director, TomTom Automotive . „Dzięki wsparciu firm takich jak Amazon Music, producenci samochodów mogą wybierać spośród szerokiej gamy gotowych do użycia aplikacji i usług, które można łatwo połączyć za pośrednictwem TomTom IndiGO, aby zaoferować użytkownikom bezproblemowe korzystanie z cyfrowego kokpitu”.

Dzięki rozwiązaniu TomTom dostawcy tacy jak Amazon Music mają nowy sposób na wprowadzenie swoich rozwiązań do kokpitu. Firma TomTom ułatwia programistom rozpoczęcie pracy z TomTom IndiGO, oferując im wszechstronny zestaw do tworzenia oprogramowania, który obejmuje wydajne interfejsy API, dokumentację pomocniczą i przykładowy kod.

TomTom

Wyświetlenia: 344

Ponad 5 milionów pojazdów korzysta z map TomTom dla zautomatyzowanej jazdy

10.01.2022

Pierwszy pociąg Dolnośląskich Kolei Aglomeracyjnych już na torach!

2.12.2021

XII Edycja Funduszu Naturalnej Energii – GAZ-SYSTEM przekaże granty na projekty ekologiczne

2.12.2021

Urządzenia rozruchowe NOCO pomagają kierowcom w Rzeszowie

3.01.2022

Pierwszy odcinek A1 z dwiema jezdniami po trzy pasy ruchu

2.12.2021

Schneider Electric laureatem konkursu „Firma Dobrze Widziana”

1.12.2021
Pokaż więcej

Ostatnio dodane wiadomości

Branże usługowe podniosą stawki za swoje usługi

2.12.2021

Dlaczego brakuje gazu w Europie?

10.01.2022

Nowy prezes zarządu PZPO

13.01.2022

Weryfikacja stanu manualnej skrzyni biegów

4.01.2022

IVECO Poland wsparło Dom Dziecka w Pacółtowie

12.01.2022

ATM Milano rozszerza umowę z Solarisem, zamawiając 50 trolejbusów

10.12.2021