Sieć stacji Circle K wprowadza do oferty nowość dla wegetarian  - w 100% roślinnego Burgera Vege

Sieć stacji Circle K wprowadza do oferty nowość dla wegetarian - w 100% roślinnego Burgera Vege

12.01.2022
Czas czytania ok. 3 minut

Od 12 stycznia na stacjach Circle K pojawią się liczne nowości w ofercie gastronomicznej. Na wegetarian czeka nie lada gratka – wyborny, w 100% roślinny Burger Vege. Miłośnicy Hot Dogów również nie będą zawiedzeni. Circle K przygotowało dla nich nowy smak Hot Doga z kiełbaską w ostrym wydaniu, z dodatkiem sosu sriracha, który rozgrzeje każdego zmarzlucha. To jednak nie wszystkie atrakcyjne oferty czekające na klientów podczas zimowego cyklu, który potrwa aż do 16 marca.

Z myślą o wegetarianach i weganach Circle K wprowadziło na swoje stacje nowy produkt – Burgera Vege z mięsem roślinnym „beyond meat”. Pyszny i jednocześnie zdrowy kotlet został przygotowany z białka grochu, marchewki, soku z jabłek, granatów oraz buraków. Do złudzenia przypomina soczyste burgery wołowe, będąc w 100% roślinnym wyrobem i stanowiąc świetną alternatywę dla mięsnych dań. Serwowany w chrupiącej bułce z bukietem warzyw jest doskonałą przekąską, nie tylko dla wegetarian. Wege nowość jest również dostępna w wersji z tortillą jako wrapoburger. Produkt można zakupić na wybranych stacjach Circle K.

Nie zabraknie również nowych smaków dla miłośników Hot Dogów – szczególnie tych w ostrym wydaniu. W połowie stycznia na wszystkich stacjach Circle K pojawi się nowość – Hot Dog z kiełbaską z kolorowym pieprzem, którą warto spróbować w wersji łagodnej z musztardą oraz w ostrzejszym wariancie – z sosem chili sriracha wywodzącym się z Tajlandii. Na klientów stacji czekają również liczne atrakcyjne oferty na zakup produktów marki Circle K w obniżonych cenach, w tym słodkie przekąski, wodę czy napoje energetyczne.

W najbliższym czasie synoptycy przewidują powrót ujemnych temperatur w Polsce. Dodatkowo, z racji rozpoczęcia sezonu narciarskiego, wielu Polaków planuje dalsze wyjazdy samochodem do kurortów w Alpach czy innych regionów Europy, gdzie dopisują doskonałe warunki do sportów zimowych. W tym czasie warto pomyśleć o tankowaniu paliwa przygotowanego na okres zimowy nie tylko przed dalszą podróżą, ale również podczas codziennego użytkowania samochodu. Z myślą o prawidłowej eksploatacji pojazdów przy minusowych temperaturach sieć stacji paliw Circle K wprowadziła do oferty paliwo arktyczny milesPLUS® diesel. Sezonowe paliwo będzie dostępne przez cały sezon zimowy na wszystkich stacjach Circle K w Polsce. Arktyczny diesel umożliwia niezawodną pracę silnika w każdych warunkach pogodowych, jednocześnie zabezpieczając jego optymalna pracę. Obniżona do -32°C Temperatura Zablokowania Zimnego Filtra (TZZF) oraz gwarantowana Temperatura Mętnienia -22°C zmniejszają ryzyko blokady filtra i unieruchomienia pojazdu. Co ważne, dodatki uszlachetniające, o które wzbogacono arktyczny milesPLUS® diesel Circle K, dodatkowo oczyszczają i zabezpieczają silnik. Dla wygody klientów odwiedzających stacje, sieć wprowadziła możliwość płatności za paliwo z poziomu aplikacji Circle K bezpośrednio przy dystrybutorze. Dodatkowe udogodnienie stanowi możliwość mycia samochodu bez konieczności wysiadania z niego – Circle K jako pierwsza sieć stacji w Polsce wprowadziła tego typu ułatwienie dla kierowców. Za sprawą płatności w aplikacji mobilnej lub na panelu płatniczym znajdującym się przy wjeździe na myjnię, zakup usługi jest wygodny i bezpieczny, a klienci mogą zaoszczędzić cenny czas podczas wizyty na stacji.

Circle K Polska

Wyświetlenia: 881