Sieć stacji Circle K wprowadza do oferty nowość dla wegetarian  - w 100% roślinnego Burgera Vege

Sieć stacji Circle K wprowadza do oferty nowość dla wegetarian - w 100% roślinnego Burgera Vege

12.01.2022
Czas czytania ok. 3 minut

Od 12 stycznia na stacjach Circle K pojawią się liczne nowości w ofercie gastronomicznej. Na wegetarian czeka nie lada gratka – wyborny, w 100% roślinny Burger Vege. Miłośnicy Hot Dogów również nie będą zawiedzeni. Circle K przygotowało dla nich nowy smak Hot Doga z kiełbaską w ostrym wydaniu, z dodatkiem sosu sriracha, który rozgrzeje każdego zmarzlucha. To jednak nie wszystkie atrakcyjne oferty czekające na klientów podczas zimowego cyklu, który potrwa aż do 16 marca.

Z myślą o wegetarianach i weganach Circle K wprowadziło na swoje stacje nowy produkt – Burgera Vege z mięsem roślinnym „beyond meat”. Pyszny i jednocześnie zdrowy kotlet został przygotowany z białka grochu, marchewki, soku z jabłek, granatów oraz buraków. Do złudzenia przypomina soczyste burgery wołowe, będąc w 100% roślinnym wyrobem i stanowiąc świetną alternatywę dla mięsnych dań. Serwowany w chrupiącej bułce z bukietem warzyw jest doskonałą przekąską, nie tylko dla wegetarian. Wege nowość jest również dostępna w wersji z tortillą jako wrapoburger. Produkt można zakupić na wybranych stacjach Circle K.

Nie zabraknie również nowych smaków dla miłośników Hot Dogów – szczególnie tych w ostrym wydaniu. W połowie stycznia na wszystkich stacjach Circle K pojawi się nowość – Hot Dog z kiełbaską z kolorowym pieprzem, którą warto spróbować w wersji łagodnej z musztardą oraz w ostrzejszym wariancie – z sosem chili sriracha wywodzącym się z Tajlandii. Na klientów stacji czekają również liczne atrakcyjne oferty na zakup produktów marki Circle K w obniżonych cenach, w tym słodkie przekąski, wodę czy napoje energetyczne.

W najbliższym czasie synoptycy przewidują powrót ujemnych temperatur w Polsce. Dodatkowo, z racji rozpoczęcia sezonu narciarskiego, wielu Polaków planuje dalsze wyjazdy samochodem do kurortów w Alpach czy innych regionów Europy, gdzie dopisują doskonałe warunki do sportów zimowych. W tym czasie warto pomyśleć o tankowaniu paliwa przygotowanego na okres zimowy nie tylko przed dalszą podróżą, ale również podczas codziennego użytkowania samochodu. Z myślą o prawidłowej eksploatacji pojazdów przy minusowych temperaturach sieć stacji paliw Circle K wprowadziła do oferty paliwo arktyczny milesPLUS® diesel. Sezonowe paliwo będzie dostępne przez cały sezon zimowy na wszystkich stacjach Circle K w Polsce. Arktyczny diesel umożliwia niezawodną pracę silnika w każdych warunkach pogodowych, jednocześnie zabezpieczając jego optymalna pracę. Obniżona do -32°C Temperatura Zablokowania Zimnego Filtra (TZZF) oraz gwarantowana Temperatura Mętnienia -22°C zmniejszają ryzyko blokady filtra i unieruchomienia pojazdu. Co ważne, dodatki uszlachetniające, o które wzbogacono arktyczny milesPLUS® diesel Circle K, dodatkowo oczyszczają i zabezpieczają silnik. Dla wygody klientów odwiedzających stacje, sieć wprowadziła możliwość płatności za paliwo z poziomu aplikacji Circle K bezpośrednio przy dystrybutorze. Dodatkowe udogodnienie stanowi możliwość mycia samochodu bez konieczności wysiadania z niego – Circle K jako pierwsza sieć stacji w Polsce wprowadziła tego typu ułatwienie dla kierowców. Za sprawą płatności w aplikacji mobilnej lub na panelu płatniczym znajdującym się przy wjeździe na myjnię, zakup usługi jest wygodny i bezpieczny, a klienci mogą zaoszczędzić cenny czas podczas wizyty na stacji.

Circle K Polska

Wyświetlenia: 308

ATM Milano rozszerza umowę z Solarisem, zamawiając 50 trolejbusów

10.12.2021

VISION EQXX – zupełnie nowy poziom zasięgu i efektywności aut elektrycznych

7.01.2022

Grupa EFL z nagrodą specjalną "Friendly Workplace 2021"

14.01.2022

IVECO Poland wsparło Dom Dziecka w Pacółtowie

12.01.2022

Przegląd i cechy akumulatorów Exide, co warto wiedzieć?

8.12.2021

CUPRA wybrała opony letnie Goodyear dla elektrycznego modelu Born

25.11.2021
Pokaż więcej

Ostatnio dodane wiadomości

Badanie Goodyear Sustainable Reality potwierdza, że polskie floty pozytywnie reagują na wyzwania klimatyczne

6.12.2021

Więcej miejsca – więcej możliwości

14.01.2022

Ponad 5 milionów pojazdów korzysta z map TomTom dla zautomatyzowanej jazdy

10.01.2022

Pojemność silnika reliktem przeszłości przy wyliczaniu składki OC?

1.12.2021

Branże usługowe podniosą stawki za swoje usługi

2.12.2021

Goodyear pozostanie wyłącznym dostawcą opon do Mistrzostw Europy FIA w wyścigach pojazdów ciężarowych

16.12.2021