Stacja Circle K w Lublinie w nowej odsłonie

Stacja Circle K w Lublinie w nowej odsłonie

13.01.2022
Czas czytania ok. 4 minut

W związku z modernizacją stacji paliw Circle K w Lublinie w pobliżu Starego Miasta, przy Al. Tysiąclecia 12, już dziś na klientów stacji czekają specjalne atrakcje, w tym 50% kupony rabatowe na przekąski i kawę oraz rabaty na paliwo i płyn do spryskiwaczy dla posiadaczy karty Extra, ważne przez 14 dni od ich otrzymania. Stacja poddana procesowi modernizacji, została wyposażona zgodnie z nowym konceptem Circle K – Horizon, który charakteryzuje się wygodną i przytulną strefą gastronomiczną. Klienci mogą zapłacić za paliwo poprzez aplikację mobilną Circle K.

Sieć Circle K to blisko 380 stacji paliw w całej Polsce. Stacja w Lublinie daje możliwość zatankowania różnych rodzajów paliw: miles®95, miles® Diesel, milesPLUS® 95, milesPLUS® Diesel, a także LPG oraz AdBlue prosto z dystrybutora. Stacja jest czynna przez całą dobę i została wyposażona zgodnie z konceptem Horizon, który wprowadza nowy, ciepły a zarazem nowoczesny wystrój stacji, dzięki któremu klienci mają okazję skorzystać z oferty gastronomicznej i napić się aromatycznej kawy lub po prostu odpocząć w podróży w przytulnej przestrzeni. Na stacji jest dostępny nowy szwajcarski ekspres marki Schaerer, który przygotowuje wybraną kawę szybciej, a mleczna pianka jest jeszcze lepsza, idealnie puszysta i znakomicie komponuje się z kawą. Po przebudowie stacja zyskała strefę wypoczynkową, w której można odpocząć w czasie podróży, przy znakomitej kawie i szerokiej gamie przekąsek.

W rozbudowanej części gastronomicznej, dostępna jest wyjątkowa oferta przekąsek, w tym także Hot Dogi na bazie tradycyjnych polskich kiełbasek pochodzących od rodzimych dostawców oraz burgery, zapiekanki czy świeże kanapki oraz bagietki. Dla miłośników słodyczy czekają również desery i bogaty wybór słodkich przekąsek. Ponadto, z myślą o wegetarianach i weganach Circle K wprowadziło na swoje stacje nowy produkt – Burgera Vege z mięsem roślinnym „beyond meat”. Pyszny i jednocześnie zdrowy kotlet został przygotowany z białka grochu, marchewki, soku z jabłek, granatów oraz buraków. Do złudzenia przypomina soczyste burgery wołowe, będąc w 100% roślinnym wyrobem i stanowiąc świetną alternatywę dla mięsnych dań. Serwowany w chrupiącej bułce z bukietem warzyw jest doskonałą przekąską, nie tylko dla wegetarian. Nie zabraknie również nowych smaków dla miłośników Hot Dogów – szczególnie tych w ostrym wydaniu. Pojawiła się nowość, Hot Dog z kiełbaską z kolorowym pieprzem, którą warto spróbować w wersji łagodnej z musztardą oraz w ostrzejszym wariancie – z sosem chili sriracha wywodzącym się z Tajlandii.

Natomiast klienci, którzy zechcą wspólnie z nami zadbać o środowisko i pojawią się na stacji z własnym kubkiem, będą mogli zakupić dowolną kawę lub inny ciepły napój o złotówkę taniej. Szczegóły promocji i jej regulamin można znaleźć na stronie Circle K lub porozmawiać o niej z chatbotem na profilu Facebook marki.

Mając na uwadze trwającą pandemię, konieczność dystansowania społecznego, a także styl podróżowania części klientów stacji, którym szczególnie zależy na szybkim tankowaniu, na wszystkich stacjach Circle K, w tym na tej w Lublinie, wprowadzono możliwość płatności

z poziomu aplikacji. W ten sam sposób klienci mogą zapłacić także za myjnię, co więcej, teraz na stacjach Circle K można umyć samochód, nie wysiadając z niego, co jest niezwykle praktyczne podczas zimowych chłodów. Zakładając konto w aplikacji prócz płatności mobilnych, konsument zyskuje również dostęp do programu lojalnościowego Circle K EXTRA. Aplikacja Circle K jest dostępna w sklepach Google Play i App Store. Film dotyczący płatności mobilnych Circle K znajduje się pod linkiem.

Stacja Circle K w Lublinie została wyposażona z troską o środowisko naturalne, zastosowano oświetlenie LED oraz urządzenia zapobiegające przekroczeniom zużycia energii przyłączeniowej, w toaletach zamontowano ekobaterie, a na terenie stacji prowadzona jest selektywna zbiórka odpadów. Przygotowywane na miejscu kanapki czy Hot Dogi sprzedawane są w opakowaniach eco friendly, które nie zawierają plastiku i w 100% nadają się do recyklingu. Na stacji dostępne są także papierowe słomki i jednorazowe sztućce wykonane z pestek awokado.

Kawy dostępne na stacjach Circle K posiadają certyfikat Rainforest Alliance, co oznacza, że powstały w sposób przyjazny dla środowiska. Bez niszczenia lasów, zanieczyszczania wód i gleb, czy niekorzystnego wpływu na zwierzęta.

Nie bez znaczenia jest także jakość paliw Circle K, zastosowanie najnowocześniejszych dodatków czyszczących w paliwach miles® oraz milesPLUS® , wpływa na efektywność procesu spalania oraz finalną konsumpcję paliwa. Optymalne spalanie to nie tylko niższe koszty, ale również mniejsza emisja spalin, w tym gazów cieplarnianych, do atmosfery.

Circle K Polska

Wyświetlenia: 243

ATM Milano rozszerza umowę z Solarisem, zamawiając 50 trolejbusów

10.12.2021

Pierwszy odcinek A1 z dwiema jezdniami po trzy pasy ruchu

2.12.2021

Nieruchomości komercyjne w nowej odsłonie

12.01.2022

Goodyear i Hebe umożliwiają predykcyjną konserwację opon

13.01.2022

Circle K przedłuża akcję z darmową kawą dla służb mundurowych i ratowników medycznych w pobliżu granicy z Białorusią

8.12.2021

Ford i Erwin Hymer Group uzgadniają strategiczne partnerstwo

13.01.2022
Pokaż więcej

Ostatnio dodane wiadomości

Weryfikacja stanu manualnej skrzyni biegów

4.01.2022

Kiedy inflacja zacznie spadać?

13.01.2022

Branże usługowe podniosą stawki za swoje usługi

2.12.2021

Pierwszy pociąg Dolnośląskich Kolei Aglomeracyjnych już na torach!

2.12.2021

Sieć stacji Circle K wprowadza do oferty nowość dla wegetarian - w 100% roślinnego Burgera Vege

12.01.2022

Stanowisko DEKRA Polska w sprawie aktualizacji cen za urzędowe badania techniczne pojazdów (przeglądy rejestracyjne)

8.12.2021