Grupa EFL z nagrodą specjalną "Friendly Workplace 2021"

Grupa EFL z nagrodą specjalną "Friendly Workplace 2021"

14.01.2022
Czas czytania ok. 2 minut

Grupa EFL otrzymała godło i nagrodę specjalną w IV edycji konkursu "Friendly Workplace 2021". Wyróżnienie zostało przyznane za wysoki poziom kultury organizacyjnej, nowoczesne standardy relacji z pracownikami oraz zaangażowanie na rzecz przyjaznego dla zdrowia środowiska pracy. W szczególności docenione zostały kompleksowe działania na rzecz ochrony zdrowia pracowników w kontekście COVID-19.

- W grupie EFL dużą wagę przykładamy do inwestowania w szeroko rozumiany rozwój pracowników. Zdajemy sobie sprawę, że jest to proces ciągły, który musi być dobrze zaplanowany i konsekwentnie realizowany. Od ponad 4 lat realizujemy w Grupie EFL kompleksowy program wellbeingowy, którego celem jest zadbanie o fizyczny, mentalny i emocjonalny stan każdego pracownika oraz szkoleniowy służący wspieraniu pracowników w budowaniu kompetencji zawodowych. Kontynuujemy realizacje programu rozwojowego First Time Manager (FTM) skierowanego do menedżerów, którzy po raz pierwszy obejmują tę rolę, Udoskonalamy nasz program i dostosowujemy do możliwości, które dyktują nam ograniczenia pandemiczne . Celem FTM jest między innymi zdobycie wiedzy i umiejętności już na początku drogi zawodowej na stanowisku kierowniczym. Poznanie praktycznych zasad zarządzania zespołem, rozwijania pracowników oraz ich motywowania i angażowania w codziennej pracy zwiększa prawdopodobieństwo realizacji celów. Już kolejna nagroda "Friendly Workplace 2021” jest potwierdzeniem słuszności naszych działań. Tym bardziej, że zostały docenione w tym trudnym pandemicznym czasie – powiedziała Galyna NECHAEVA, Dyrektor Departamentu HR w Grupie EFL.

W uzasadnieniu przyznania nagrody czytamy „Naszą szczególną uwagę zwrócił najnowszy projekt Grupy EFL First Time Manager. Jego założenia oraz formuła brzmią bardzo interesująco. Doceniamy także zaangażowanie firmy w przekrojowe działania podejmowane na rzecz ochrony zdrowia pracowników. To bardzo wartościowa inicjatywa. Cieszy także fakt, że pomimo trudności związanych z pandemią firma w szerokim zakresie realizowała inicjatywy z obszaru CSR, angażując się w wiele projektów prospołecznych czy wsparcie polskiej służby zdrowia w dobie COVID – EFL to naprawdę wyjątkowa firma”.

„Friendly Workplace” to wyróżnienie redakcji MarkaPracodawcy.pl dla firm, które charakteryzuję się nowoczesnym podejściem w obszarze polityki personalnej i rozwoju pracowników. W konkursie nagradzane są podmioty, które szanują i wspierają model równowagi pomiędzy pracą a życiem prywatnym, tworzą zdrowe i przyjazne środowisko pracy, stawiają na otwarte i partnerskie relacje z pracownikami, inwestują w rozwój ich kompetencji zawodowych oraz zainteresowań.

Europejski Fundusz Leasingowy

Wyświetlenia: 223

25 000 biurek więcej w przestrzeniach elastycznych w regionie EMEA

2.12.2021

Indeka powiększa flotę o 30 zestawów przestrzennych szytych na miarę

3.01.2022

InPost: Twoja paczka tego samego dnia już w 20 miastach w Polsce

1.12.2021

Nowe znaki na polskich drogach

3.12.2021

Dwie ciężarówki PETRONAS Team De Rooy IVECO konsekwentnie w najlepszej dziesiątce przez pierwszą połowę rajdu Dakar 2022

14.01.2022

IVECO świętuje wyprodukowanie 1 600 000. egzemplarza Daily w historycznej fabryce w Suzzarze

9.12.2021
Pokaż więcej

Ostatnio dodane wiadomości

Jakie działania proekologiczne i prospołeczne podejmują deweloperzy

6.12.2021

Dott z ogromnymi wzrostami w 2021 r. Ponad dwukrotnie więcej osób wybrało Dott, aby uwolnić swoje miasta od korków

13.01.2022

UTA SmartConnect® - rozwiązanie telematyczne zwiększające przejrzyste i efektywne zarządzanie flotą

2.12.2021

Podwyżki cen ogrzewania i energii w 2022 - słoneczne mieszkanie sposobem na drożyznę

12.01.2022

Elektryczny samochód ciężarowy Volvo o dużej ładowności zostaje wystawiony na próbę: wyróżnia się zarówno zasięgiem, jak i wydajnością energetyczną

5.01.2022

DACHSER rozszerza działalność czarterową

12.01.2022