Nowa stacja Circle K w Lublinie

Nowa stacja Circle K w Lublinie

2.02.2022
Czas czytania ok. 4 minut

Sieć stacji Circle K powiększyła się o kolejny punkt na mapie Polski. Nowo otwarta stacja paliw znajduje się przy ulicy Turystycznej 51 w Lublinie niedaleko wjazdu na trasę S12, którą można dojechać do portu lotniczego w Świdniku. Klienci tankujący na stacji mogą zapłacić za paliwo poprzez aplikację mobilną Circle K. Już dziś na klientów stacji czekają specjalne atrakcje, w tym 50% kupony rabatowe na przekąski i kawę, rabaty na paliwo i płyn do spryskiwaczy dla posiadaczy karty EXTRA, ważne do 6 lutego 2022 r. Dodatkowo, każdy klient, który będzie chciał założyć kartę programu lojalnościowego EXTRA, otrzyma kawę, herbatę lub czekoladę gratis.

Sieć Circle K to blisko 380 stacji paliw w całej Polsce. Teraz, podróżując w kierunku Pojezierza Łęczyńskiego, Poleskiego Parku Narodowego czy portu lotniczego w Świdniku, kierowcy będą mieli okazję zatankować i zrobić przerwę w podróży na najnowszej stacji franczyzowej Circle K otwartej w Lublinie przy ul. Turystycznej. Dla klientów są dostępne różne rodzaje paliw: miles®95, milesPLUS®95, miles® Diesel, milesPLUS® Diesel, a także LPG oraz arktyczny milesPLUS® diesel, który został opracowany z myślą o zabezpieczeniu pojazdów w czasie niesprzyjających warunków zimowych. Dla samochodów ciężarowych przygotowano stanowisko z szybką pompą paliwa oraz parking. Na stacji jest także dostępny odkurzacz i kompresor.

Stacja jest czynna przez całą dobę i została wyposażona zgodnie z konceptem Horizon, który wprowadza nowy, ciepły a zarazem nowoczesny wystrój stacji, dzięki któremu klienci będą mieli okazję skorzystać z oferty gastronomicznej i napić się aromatycznej kawy lub po prostu odpocząć w podróży w przytulnej przestrzeni. Na stacji dostępny jest nowy szwajcarski ekspres marki Schaerer, który przygotowuje wybraną kawę szybciej, a mleczna pianka jest jeszcze lepsza, idealnie puszysta i znakomicie komponuje się z kawą. W rozbudowanej części gastronomicznej, dostępna jest wyjątkowa oferta przekąsek, w tym także Hot Dogi na bazie tradycyjnych polskich kiełbasek pochodzących od rodzimych dostawców oraz zapiekanki czy frytki. Dla miłośników słodyczy czekają również desery i bogaty wybór słodkich przekąsek.

Nie zabraknie również nowych smaków dla miłośników Hot Dogów – szczególnie tych w ostrym wydaniu. Pojawiła się nowość, Hot Dog z kiełbaską z kolorowym pieprzem, którą warto spróbować w wersji łagodnej z musztardą oraz w ostrzejszym wariancie – z sosem chili sriracha wywodzącym się z Tajlandii. Co ważne, stacja redukuje zużycie plastiku, oferując przygotowywane na miejscu hot dogi w opakowaniach przyjaznych środowisku, które nie zawierają plastiku i w 100% nadają się do recyklingu.

To niejedyny sposób, aby wspólnie z Circle K zadbać o środowisko. Klienci, którzy pojawią się na stacji z własnym kubkiem, będą mogli zakupić dowolną kawę lub inny ciepły napój o złotówkę taniej. Szczegóły promocji i jej regulamin można znaleźć na stronie Circle K lub porozmawiać o niej z chatbotem na profilu Facebook marki.

Mając na uwadze trwającą pandemię i tym samym konieczność dystansowania społecznego, a także styl podróżowania części klientów stacji, którym szczególnie zależy na szybkim tankowaniu, na wszystkich stacjach Circle K, w tym w najnowszym obiekcie w Lublinie, wprowadzono możliwość płatności z poziomu aplikacji. Zakładając konto w aplikacji, oprócz płatności mobilnych konsument zyskuje również dostęp do programu lojalnościowego Circle K EXTRA. Aplikacja Circle K jest dostępna w sklepach Google Play i App Store. Film dotyczący płatności mobilnych Circle K można obejrzeć pod linkiem.

Stacja Circle K w Lublinie została wyposażona z troską o środowisko naturalne. Zastosowano oświetlenie LED oraz urządzenia zapobiegające przekroczeniom zużycia energii przyłączeniowej, w toaletach zamontowano ekobaterie, zaś na terenie stacji prowadzona jest selektywna zbiórka odpadów. Zaś kawy dostępne na stacjach Circle K posiadają certyfikat Rainforest Alliance, co oznacza, że powstały w sposób przyjazny dla środowiska. Bez niszczenia lasów, zanieczyszczania wód i gleb czy niekorzystnego wpływu na zwierzęta. Nie bez znaczenia jest także jakość paliw Circle K. Zastosowanie najnowocześniejszych dodatków czyszczących w paliwach miles ® oraz milesPLUS® wpływa na efektywność procesu spalania oraz finalną konsumpcję paliwa. Optymalne spalanie to nie tylko niższe koszty, ale również mniejsza emisja spalin, w tym gazów cieplarnianych emitowanych do atmosfery.

Circle K

Wyświetlenia: 1416