Nowe partnerstwo w Święcicach: Kuehne+Nagel i Cam Cam Copenhagen podpisali trzyletni kontrakt na obsługę logistyczną e-commerce

29.03.2022
Czas czytania ok. 2 minut
  • Trzyletni kontrakt na świadczenie usług logistycznych na rzecz firmy Cam Cam Copenhagen
  • Dedykowane centrum logistyczne e-commerce w podwarszawskich Święcicach

Kuehne+Nagel w Polsce podpisało trzyletni kontrakt z Cam Cam Copenhagen, zrównoważoną marką premium dla dzieci i niemowląt. Dedykowane centrum dystrybucyjne Kuehne+Nagel w podwarszawskich Święcicach będzie odpowiedzialne za odbiór produktów Cam Cam Copenhagen z zakładów produkcyjnych, ich magazynowanie oraz wysyłanie zamówień do sklepów na terenie całego świata, w tym do klientów indywidualnych. Produkty Cam Cam Copenhagen będą niedługo dostępne dla polskich klientów.

Kuehne+Nagel na potrzeby Cam Cam Copenhagen będzie zarządzało powierzchnią 3 000 mkw. W magazynie będą wykorzystywane systemy SwiftLog do zarządzania magazynem i związane z nim połączenia EDI oraz Multi Picking Order. Na potrzeby klienta została zagospodarowana dedykowana strefa pakowania. Kuehne+Nagel będzie również odpowiedzialne za integrację systemu klienta z systemami firm kurierskich. Dodatkowo klient będzie miał zapewnioną pełną widoczność przepływów logistycznych w platformie myKN.

„Wartościami, które połączyły Kuehne+Nagel i Cam Cam Copenhagen jest tworzenie odpowiedzialnego i zrównoważonego biznesu oraz współpraca bazująca na partnerstwie i transparentności. Cieszę się, że z naszym partnerem podążamy w jednym kierunku i możemy rozpocząć tę współpracę. Centrum logistyczne w Święcicach to stale rozwijane centrum e-commerce w Polsce. Jestem przekonany, że nasze doświadczenia w obsłudze e-sklepów wesprze Cam Cam Copenhagen w dalszym rozwoju na rynku międzynarodowym” – komentuje Christophe Le Corre, dyrektor logistyki kontraktowej w polskim oddziale Kuehne+Nagel.

„W Cam Cam Copenhagen cieszymy się, że mamy partnera 3PL, który zapewnia naszym klientom wysoki poziom usług. Po szybkim wdrożeniu, które trwało niespełna 3 miesiące, firma Kuehne+Nagel dała się poznać jako firma proaktywna, zorientowana na klienta i oferowanych rozwiązaniach, a także na ciągłym doskonaleniu procesów logistycznych. Dzięki współpracy możemy wreszcie przyspieszyć międzynarodowy wzrost i odblokować prawdziwy potencjał naszej firmy” – komentuje Nicolai Lindhardt, dyrektor zarządzający Cam Cam Copenhagen.

Kuehne+Nagel łączy globalną skalę wiodącej organizacji logistycznej z elastycznością wymaganą w handlu elektronicznym.

Kuehne+Nagel

Wyświetlenia: 12242